| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 159 -33.62% | 239 -22.04% | 306 2.92% | 298 -1.52% | 302 -9.36% | 333 48.18% | 225 -21.43% | 286 35.59% | 211 54.1% | 137 28.23% | 107 83.33% | 58 5.56% | 55 28.57% | 43 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 -40% | 5 0% | 5 -9.09% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 -22.22% | 5 0% | 5 125% | 2 100% | 1 | 1 -50% | 1 100% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
155 | 233 | 301 | 343 | 349 | 330 | 220 | 282 | 209 | 136 | 107 | 58 | 54 | 43 | |||||
|
Разходи за персонала |
10 18.75% | 8 -42.86% | 14 100% | 7 -6.67% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 18.18% | 6 -21.43% | 7 100% | 4 40% | 3 25% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 1.94% -9.61% | 2.14% 28.27% | 1.67% -11.67% | 1.89% 24.11% | 1.52% 41.84% | 1.07% -47.51% | 2.05% 27.27% | 1.61% 65.94% | 0.97% 29.78% | 0.75% | 0.88% -52.63% | 1.85% 55.56% | 1.19% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 67 4.76% | 64 -7.35% | 70 28.3% | 54 0% | 54 8.16% | 50 -19.01% | 62 -10.37% | 69 121.31% | 31 7.02% | 29 3.64% | 28 0% | 28 61.76% | 17 6.25% | 16 | |||||
|
Дълготрайни активи |
12 4.35% | 12 -11.54% | 13 0% | 13 85.71% | 7 27.27% | 6 0% | 6 0% | 6 -15.38% | 7 160% | 3 0% | 3 66.67% | 2 200% | 1 | ||||||
|
Материални запаси |
51 8.79% | 47 -12.5% | 53 10.64% | 48 5.62% | 46 5.95% | 43 -22.22% | 55 -10% | 61 215.79% | 19 18.75% | 16 88.24% | 9 -56.41% | 20 116.67% | 9 -5.26% | 10 | |||||
|
Общо задължения |
10 0% | 10 81.82% | 6 -8.33% | 6 -71.43% | 21 -35.38% | 33 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 0% | 10 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
67 4.76% | 64 8.62% | 59 9.43% | 54 11.58% | 49 10.47% | 44 8.86% | 40 12.86% | 36 14.75% | 31 7.02% | 29 3.64% | 28 0% | 28 61.76% | 17 6.25% | 16 | |||||
|
Парични средства |
5 -25% | 6 100% | 3 0% | 3 100% | 2 0% | 2 50% | 1 -50% | 2 -60% | 5 -50% | 10 -39.39% | 17 153.85% | 7 -13.33% | 8 -28.57% | 11 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |