АФРОДИТА-ФЛОРА - ЙОРДАНКА ТЕНДЖЕРКОВА ЕТ

ЗАЛИЧЕН ТЪРГОВЕЦ
Статус
Заличен на 04.12.2014 14:42
ЕИК/ПИК
104686957
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2007 година
Наименование
АФРОДИТА-ФЛОРА - ЙОРДАНКА ТЕНДЖЕРКОВА
Оборот
Правна форма
Едноличен търговец (ЕТ)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Самоводене (5040), ОПЪЛЧЕНСКА, 37
Има 7 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ПРОИЗВОДСТВО, ПРЕРАБОТКА И ТЪРГОВИЯ С ВСИЧКИ ВИДОВЕ ПРОМИШЛЕНИ И ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, ФРИЗЬОРСКИ, ШИВАШКИ И ДРУГИ ВИДОВЕ УСЛУГИ, ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ, ВНОС И ИЗНОС НА ВСИЧКИ ВИДОВЕ СТОКИ, КАКТ... ПРОИЗВОДСТВО, ПРЕРАБОТКА И ТЪРГОВИЯ С ВСИЧКИ ВИДОВЕ ПРОМИШЛЕНИ И ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, ФРИЗЬОРСКИ, ШИВАШКИ И ДРУГИ ВИДОВЕ УСЛУГИ, ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ, ВНОС И ИЗНОС НА ВСИЧКИ ВИДОВЕ СТОКИ, КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ НЕЗАБРАНЕНИ ОТ ЗАКОНА ДЕЙНОСТИ. прочети още скрии
Собственост
Физическо лице търговец: ЙОРДАНКА ХРИСТОВА ТЕНДЖЕРКОВА (свързан с 2 фирми)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2009 2008 2007
Приход 23 64.29% 14 75% 8
Счетоводна
печалба
4 33.33% 3 0% 3
Оперативни
разходи
19 72.73% 11 450% 2
Разходи за
персонала
Нетен марж 17.39% -18.84% 21.43% -42.86% 37.5%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2009 2008 2007
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АФРОДИТА-ФЛОРА - ЙОРДАНКА ТЕНДЖЕРКОВА ЕТ с ЕИК/ПИК 104686957 е основана на 27 Ноември 2009 година с правна форма "Едноличен търговец" или на кратко "ЕТ". Седалището на компанията се намира в с. Самоводене.

Хронология

2007
Регистрация на фирмата

27.11.2009
Физическо лице търговец

04.12.2014
Заличен търговец
Промяна Физическо лице търговец

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма