| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 -7.14% | 14 -55.56% | 32 173.91% | 12 155.56% | 5 -72.73% | 17 135.71% | 7 -36.36% | 11 83.33% | 6 -29.41% | 9 -5.56% | 9 0% | 9 5.88% | 9 240% | 3 | |||||
|
Счетоводна печалба |
5 108.91% | -52 -283.64% | 28 189.47% | 10 733.33% | -2 -113.64% | 11 120% | 5 -9.09% | 6 283.33% | -3 -50% | -2 -166.67% | 3 100% | 2 50% | 1 150% | -2 | |||||
|
Оперативни разходи |
8 | 66 | 4 | 2 | 6 | 6 | 2 | 6 | 9 | 9 | 6 | 8 | 8 | 1 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 -50% | 4 | 4 -50% | 8 14.29% | 7 75% | 4 60% | 3 400% | 1 | ||||||||
| Нетен марж | 34.62% 109.6% | -360.71% -513.18% | 87.3% 5.68% | 82.61% 347.83% | -33.33% -150% | 66.67% -6.67% | 71.43% 42.86% | 50% 200% | -50% -112.5% | -23.53% -170.59% | 33.33% 100% | 16.67% 41.67% | 11.76% 114.71% | -80% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 69.23% | 7 -89.26% | 62 37.5% | 45 87.23% | 24 -9.62% | 27 67.74% | 16 47.62% | 11 40% | 8 -31.82% | 11 4.76% | 11 16.67% | 9 5.88% | 9 41.67% | 6 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | 24 | 4 300% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 -57.14% | 4 250% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||||
|
Материални запаси |
2 | 5 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -87.5% | 4 -80.49% | 21 | 1 100% | 1 0% | 1 -80% | 3 -16.67% | 3 500% | 1 -75% | 2 -33.33% | 3 100% | 2 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 10 375% | 2 -96.55% | 59 241.18% | 17 47.83% | 12 0% | 12 283.33% | 3 100% | 2 -72.73% | 6 266.67% | 2 50% | 1 -77.78% | 5 80% | 3 0% | 3 | |||||
|
Собствен капитал |
11 75% | 6 -89.38% | 58 140.43% | 24 0% | 24 -6% | 26 66.67% | 15 50% | 10 100% | 5 -37.5% | 8 -20% | 10 42.86% | 7 27.27% | 6 120% | 3 | |||||
|
Парични средства |
1 -77.78% | 5 80% | 3 400% | 1 -95.83% | 12 -17.24% | 15 20.83% | 12 50% | 8 1500% | 1 -93.75% | 8 0% | 8 14.29% | 7 -6.67% | 8 200% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |