| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "СВЕТА ПЕТКА" ЕООД | 03.01.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 43 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 561 18.32% | 5 545 -1.94% | 5 654 3.37% | 5 470 9.58% | 4 992 12.7% | 4 429 -4.43% | 4 635 20.32% | 3 852 -15.92% | 4 581 -0.02% | 4 582 -2.71% | 4 710 -9.36% | 5 196 19.61% | 4 344 8.38% | 4 009 | |||||
|
Счетоводна печалба |
73 139.5% | -185 -2513.33% | 8 103.07% | -250 -9680% | -3 96.84% | -81 61.74% | -211 -93.9% | -109 -473.68% | 29 107.53% | -387 -432.02% | 117 230.43% | 35 113.32% | -265 -2566.67% | 11 | |||||
|
Оперативни разходи |
6 461 | 5 315 | 4 452 | 5 439 | 4 999 | 523 | 4 602 | 4 529 | 3 582 | 4 442 | 4 556 | 5 161 | 4 609 | 3 998 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 241 31.77% | 3 219 -2.07% | 3 287 6.6% | 3 083 12.71% | 2 735 -1.24% | 2 770 -1.28% | 2 805 12.85% | 2 486 -2.23% | 2 543 0.04% | 2 542 14.94% | 2 211 -3.11% | 2 282 -4.12% | 2 381 43.84% | 1 655 | |||||
| Нетен марж | 1.11% 133.39% | -3.34% -2560.95% | 0.14% 102.97% | -4.57% -8825.23% | -0.05% 97.19% | -1.82% 59.97% | -4.56% -61.15% | -2.83% -544.41% | 0.64% 107.53% | -8.45% -441.28% | 2.48% 264.55% | 0.68% 111.14% | -6.1% -2375.94% | 0.27% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 175 4.64% | 9 724 0.48% | 9 677 -1.86% | 9 861 45.19% | 6 791 -2.76% | 6 984 -3.17% | 7 213 9.03% | 6 616 -0.85% | 6 672 28.83% | 5 179 41.8% | 3 653 -0.81% | 3 682 -0.66% | 3 707 14.84% | 3 228 | |||||
|
Дълготрайни активи |
8 971 2.79% | 8 727 -0.5% | 8 770 -3.7% | 9 107 48.36% | 6 139 -5.09% | 6 468 3.36% | 6 258 6.13% | 5 896 -0.84% | 5 946 72.89% | 3 439 28.48% | 2 677 -2.02% | 2 732 2.34% | 2 670 38.18% | 1 932 | |||||
|
Материални запаси |
146 228.74% | 44 -12.12% | 51 -36.94% | 80 0% | 80 98.73% | 40 -31.3% | 59 -22.3% | 76 -26% | 102 -21.57% | 130 -21.05% | 165 -4.44% | 173 -8.15% | 188 -9.8% | 209 | |||||
|
Общо задължения |
2 010 7.67% | 1 867 -53.8% | 4 040 -4.89% | 4 248 88.9% | 2 249 -43.47% | 3 978 -3.58% | 4 126 25.24% | 3 294 0.05% | 3 293 32.46% | 2 486 20.98% | 2 055 -22.43% | 2 649 -2.21% | 2 709 314.88% | 653 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
801 -20.34% | 1 006 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 187 -36.96% | 296 -46.49% | 553 1.88% | 543 37.56% | 395 1.58% | 389 7.65% | 361 -16.35% | 432 31.87% | 327 -49.25% | 645 24.11% | 519 -17.47% | 629 632.74% | 86 -38.24% | 139 | |||||
|
Собствен капитал |
5 848 2.55% | 5 702 1.16% | 5 637 0.43% | 5 613 89.05% | 2 969 -1.24% | 3 006 -2.62% | 3 087 -7.05% | 3 321 -1.72% | 3 380 291.59% | 863 -30.96% | 1 250 20.98% | 1 033 3.53% | 998 -20.94% | 1 262 | |||||
|
Парични средства |
872 32.79% | 656 116.53% | 303 132.55% | 130 123.68% | 58 -33.33% | 87 -83.67% | 535 155.99% | 209 -28.75% | 293 -55.33% | 657 21316.67% | 3 -97.92% | 148 -80.63% | 763 -18.56% | 937 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 431 12.53% |
| 2020 | 383 -13.54% |
| 2019 | 443 2.07% |
| 2018 | 434 -12.85% |
| 2017 | 498 -0.6% |
| 2016 | 501 -3.65% |
| 2015 | 520 4.63% |
| 2014 | 497 -2.55% |
| 2013 | 510 |