| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 117 -38.11% | 189 5.41% | 179 -30.77% | 259 | 292 1.06% | 289 -8.28% | 315 8.64% | 290 12.95% | 257 -11.15% | 289 29.59% | 223 22.82% | 182 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 -80% | 5 25% | 4 -60% | 10 | 21 -18% | 26 -12.28% | 29 533.33% | 5 0% | 5 -47.06% | 9 -46.88% | 16 166.67% | 6 | ||||||
|
Оперативни разходи |
116 | 184 | 175 | 248 | 270 | 263 | 285 | 285 | 252 | 280 | 207 | 175 | ||||||
|
Разходи за персонала |
19 -26.92% | 27 1.96% | 26 -15% | 31 | 28 -5.26% | 29 5.56% | 28 8% | 26 21.95% | 21 -12.77% | 24 2.17% | 24 24.32% | 19 | ||||||
| Нетен марж | 0.87% -67.69% | 2.7% 18.58% | 2.28% -42.22% | 3.94% | 7.18% -18.86% | 8.85% -4.36% | 9.25% 482.95% | 1.59% -11.46% | 1.79% -40.41% | 3.01% -59% | 7.34% 117.13% | 3.38% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 179 -5.15% | 189 2.22% | 185 -8.61% | 202 | 184 0.28% | 184 3.76% | 177 19.31% | 148 17.89% | 126 8.85% | 116 13.57% | 102 31.79% | 77 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
10 -16.67% | 12 0% | 12 0% | 12 | 15 -29.27% | 21 192.86% | 7 1300% | 1 -50% | 1 -50% | 2 -88.24% | 17 -49.25% | 34 | ||||||
|
Материални запаси |
164 -0.62% | 165 5.23% | 156 2.68% | 152 | 149 1.74% | 147 -4.01% | 153 10.74% | 138 17.9% | 117 9.57% | 107 40.27% | 76 104.11% | 37 | ||||||
|
Общо задължения |
102 -9.5% | 113 0.45% | 112 -14.73% | 132 | 131 -12.03% | 149 18.29% | 126 0.41% | 125 16.67% | 107 6.6% | 101 6.49% | 95 9.47% | 86 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
4 | 8 -21.05% | 10 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 8 0% | 8 14.29% | 7 -63.16% | 19 | 18 29.63% | 14 22.73% | 11 633.33% | 2 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
77 1.35% | 76 4.96% | 72 2.92% | 70 | 53 52.94% | 35 -32% | 51 122.22% | 23 25% | 18 24.14% | 15 107.14% | 7 177.78% | -9 | ||||||
|
Парични средства |
5 42.86% | 4 -58.82% | 9 -51.43% | 18 | 2 0% | 2 -63.64% | 6 -31.25% | 8 6.67% | 8 15.38% | 7 -18.75% | 8 45.45% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 -40% |
| 2019 | 10 42.86% |
| 2018 | 7 -30% |
| 2017 | 10 -23.08% |
| 2016 | 13 8.33% |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 12 |