| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 35 -1.45% | 35 1.47% | 35 11.48% | 31 -1.61% | 32 16.98% | 27 -1.85% | 28 3.85% | 27 4% | 26 2.04% | 25 2.08% | 25 -4% | 26 8.7% | 24 2.22% | 23 | ||
|
Счетоводна печалба |
8 23.08% | 7 116.67% | 3 50% | 2 -71.43% | 7 55.56% | 5 50% | 3 -14.29% | 4 16.67% | 3 50% | 2 33.33% | 2 200% | 1 133.33% | -2 -250% | 1 | ||
|
Оперативни разходи |
27 | 29 | 32 | 29 | 25 | 22 | 25 | 23 | 22 | 23 | 22 | 25 | 23 | 21 | ||
|
Разходи за персонала |
24 -2.08% | 25 -5.88% | 26 4.08% | 25 8.89% | 23 15.38% | 20 -9.3% | 22 7.5% | 20 8.11% | 19 -2.63% | 19 2.7% | 19 -7.5% | 20 14.29% | 18 12.9% | 16 | ||
| Нетен марж | 23.53% 24.89% | 18.84% 113.53% | 8.82% 34.56% | 6.56% -70.96% | 22.58% 32.97% | 16.98% 52.83% | 11.11% -17.46% | 13.46% 12.18% | 12% 47% | 8.16% 30.61% | 6.25% 212.5% | 2% 130.67% | -6.52% -246.74% | 4.44% | ||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 51 23.46% | 41 9.46% | 38 8.82% | 35 6.25% | 33 4.92% | 31 24.49% | 25 13.95% | 22 19.44% | 18 16.13% | 16 19.23% | 13 30% | 10 0% | 10 25% | 8 | ||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 0% | 1 | 1 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | |||||||||||||||
|
Общо задължения |
5 50% | 3 20% | 3 25% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -88.89% | 18 16.13% | 16 47.62% | 11 250% | 3 -62.5% | 8 166.67% | 3 | ||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 7 7.69% | 7 0% | 7 -18.75% | 8 | 10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 -5% | 10 11.11% | 9 28.57% | 7 | |||
|
Собствен капитал |
47 21.33% | 38 8.7% | 35 7.81% | 33 6.67% | 31 27.66% | 24 4.44% | 23 15.38% | 20 21.88% | 16 23.08% | 13 23.81% | 11 50% | 7 16.67% | 6 500% | 1 | ||
|
Парични средства |
44 26.47% | 35 11.48% | 31 17.31% | 27 | 16 6.67% | 15 25% | 12 41.18% | 9 41.67% | 6 71.43% | 4 600% | 1 0% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 |
| 2019 | 5 -16.67% |
| 2017 | 6 20% |
| 2016 | 5 -16.67% |
| 2015 | 6 -14.29% |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 -12.5% |
| 2010 | 8 |