| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| НИАРЛЕНД ЕООД | 05.08.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 539 3.74% | 519 -0.78% | 524 -2.57% | 537 4.58% | 514 -7.54% | 556 -0.91% | 561 -20.28% | 704 10.7% | 636 67.07% | 380 26.75% | 300 -3.77% | 312 -23.27% | 406 893.75% | 41 | |||||
|
Счетоводна печалба |
311 3.75% | 300 309.29% | -143 -160.87% | 235 38.55% | 170 -15.31% | 200 36.59% | 147 46.43% | 100 -73.04% | 372 143.14% | 153 15% | 133 5100% | 3 102.45% | -104 -1120% | 10 | |||||
|
Оперативни разходи |
193 | 202 | 136 | 276 | 325 | 150 | 398 | 603 | 264 | 228 | 167 | 309 | 511 | 31 | |||||
|
Разходи за персонала |
35 325% | 8 -72.88% | 30 37.21% | 22 -58.65% | 53 92.59% | 28 -33.33% | 41 -5.81% | 44 6.17% | 41 -43.36% | 73 23.28% | 59 -2.52% | 61 -4.8% | 64 1288.89% | 5 | |||||
| Нетен марж | 57.69% 0.01% | 57.68% 310.93% | -27.34% -162.47% | 43.77% 32.49% | 33.03% -8.4% | 36.06% 37.84% | 26.16% 83.67% | 14.24% -75.65% | 58.49% 45.53% | 40.19% -9.27% | 44.29% 5303.75% | 0.82% 103.19% | -25.66% -202.64% | 25% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 906 -0.1% | 4 911 -1.18% | 4 970 -13.85% | 5 769 0.6% | 5 735 0.14% | 5 727 -0.88% | 5 778 -0.91% | 5 831 112.54% | 2 744 15.85% | 2 368 8.71% | 2 179 5.73% | 2 061 -0.3% | 2 067 424.25% | 394 | |||||
|
Дълготрайни активи |
4 854 -1.08% | 4 907 -1.1% | 4 962 -13.7% | 5 749 0.36% | 5 729 0.2% | 5 717 -0.88% | 5 768 -0.62% | 5 804 318.39% | 1 387 -34.29% | 2 111 -1.81% | 2 150 9.45% | 1 964 2.02% | 1 926 708.15% | 238 | |||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -25% | 2 0% | 2 -97.89% | 97 | ||||||
|
Общо задължения |
42 -96.85% | 1 331 -26.04% | 1 800 -26.55% | 2 451 -7.83% | 2 659 -5.66% | 2 819 669.97% | 366 -88.81% | 3 270 2398.44% | 131 25.49% | 104 54.55% | 67 38.95% | 49 -15.18% | 57 833.33% | 6 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 487 | 252 -91.14% | 2 846 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 300% | 1 -88.89% | 5 -55% | 10 | 2 -20% | 3 25% | 2 -87.1% | 16 -93.7% | 252 1868% | 13 -84.57% | 83 95.18% | 42 151.52% | 17 | ||||||
|
Собствен капитал |
3 780 8.96% | 3 470 9.45% | 3 170 -4.32% | 3 313 7.64% | 3 078 5.84% | 2 908 7.4% | 2 708 5.73% | 2 561 -1.98% | 2 613 15.4% | 2 264 7.24% | 2 111 4.93% | 2 012 0.13% | 2 009 430.36% | 379 | |||||
|
Парични средства |
49 955.56% | 5 -30.77% | 7 0% | 7 -65.79% | 19 1166.67% | 2 -25% | 2 -89.74% | 20 875% | 2 -50% | 4 -70.37% | 14 22.73% | 11 633.33% | 2 -99.16% | 184 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |