| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| НАДЕЖДА - 2001 ООД | 21.09.2018 | Съдружник | 99% | 50k-500k € | |
| ЗЕЛЕНО СЕЛИЩЕ ПОД ЗВЕЗДИТЕ ЕАД | 23.12.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 531 -26.85% | 6 194 6.65% | 5 808 27.5% | 4 555 -39.13% | 7 483 19.94% | 6 239 17.44% | 5 313 32.02% | 4 024 17.02% | 3 439 0.63% | 3 417 36.32% | 2 507 -22.64% | 3 241 -18.81% | 3 991 | 1 402 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
761 -42.81% | 1 330 -28.95% | 1 872 99.24% | 940 -40.59% | 1 582 25.87% | 1 257 -1.56% | 1 277 258.25% | 356 64% | 217 645.61% | 29 101.16% | -2 507 -398.05% | 841 -14.9% | 988 | 380 | ||||||
|
Оперативни разходи |
3 623 | 4 844 | 3 433 | 5 753 | 4 831 | 3 948 | 3 628 | 3 014 | 3 170 | 2 507 | 2 194 | 2 881 | 1 023 | |||||||
|
Разходи за персонала |
443 4.96% | 422 17.33% | 360 -2.76% | 370 -0.41% | 372 -1.36% | 377 23.66% | 305 -3.4% | 315 3.7% | 304 18.06% | 258 | 298 2.64% | 290 | 82 | |||||||
| Нетен марж | 16.79% -21.82% | 21.48% -33.37% | 32.24% 56.26% | 20.63% -2.41% | 21.14% 4.95% | 20.14% -16.18% | 24.03% 171.37% | 8.86% 40.14% | 6.32% 640.96% | 0.85% 100.85% | -100% -485.29% | 25.95% 4.81% | 24.76% | 27.13% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 420 -74.34% | 13 328 20.91% | 11 023 0.14% | 11 008 28.54% | 8 564 -21.09% | 10 853 49.02% | 7 283 19.63% | 6 088 -7.21% | 6 561 -5.29% | 6 927 -12.86% | 7 950 -29.41% | 11 262 41.63% | 7 952 | 1 840 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
2 442 -13.54% | 2 824 -67.66% | 8 732 318.6% | 2 086 66.67% | 1 252 -73.3% | 4 687 22.44% | 3 828 -12.19% | 4 359 -21.46% | 5 551 -9.34% | 6 123 -10.72% | 6 858 -2.56% | 7 038 37.54% | 5 118 | 1 398 | ||||||
|
Материални запаси |
544 -16.89% | 654 -91.78% | 7 958 1343.88% | 551 32.27% | 417 122.68% | 187 1.39% | 185 30.8% | 141 18.97% | 119 -33.33% | 178 -46.05% | 330 288.55% | 85 -42.56% | 148 | 69 | ||||||
|
Общо задължения |
1 384 37.97% | 1 003 -40.47% | 1 685 5.44% | 1 598 -77.91% | 7 234 96.65% | 3 679 210.4% | 1 185 8.72% | 1 090 -42.11% | 1 883 -20.83% | 2 379 -37.71% | 3 818 -51.4% | 7 857 48.14% | 5 304 | 606 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
34 -96.69% | 1 036 252.96% | 293 11.67% | 263 -63.96% | 729 -43.5% | 1 291 -27.76% | 1 786 -23.21% | 2 326 18.43% | 1 964 | |||||||||||
| Вземания общо | 6 288 116.15% | 2 909 15.65% | 2 516 -63.48% | 6 889 53.75% | 4 480 -10.23% | 4 991 60.61% | 3 108 164.72% | 1 174 42.34% | 825 50.61% | 548 -24.68% | 727 -82.04% | 4 049 55.92% | 2 597 | 258 | ||||||
|
Собствен капитал |
12 672 6.08% | 11 945 8.36% | 11 023 17.15% | 9 410 44.01% | 6 534 0.42% | 6 507 19.34% | 5 452 24.93% | 4 364 8.91% | 4 008 3.29% | 3 880 7.27% | 3 617 6.22% | 3 405 28.6% | 2 648 | 1 234 | ||||||
|
Парични средства |
1 972 -42.34% | 3 420 130.7% | 1 482 0% | 1 482 -41.08% | 2 516 1507.84% | 156 6.99% | 146 -61.66% | 381 5228.57% | 7 -26.32% | 10 171.43% | 4 -75.86% | 15 -48.21% | 29 | 11 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 85 30.77% |
| 2020 | 65 -26.97% |
| 2019 | 89 20.27% |
| 2018 | 74 -22.11% |
| 2017 | 95 -13.64% |
| 2016 | 110 -7.56% |
| 2015 | 119 9.17% |
| 2014 | 109 -0.91% |
| 2013 | 110 |