| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 -41.03% | 20 333.33% | 5 -70% | 15 57.89% | 10 111.11% | 5 200% | 2 -81.25% | 8 -85.84% | 58 -21.53% | 74 61.8% | 46 -1.11% | 46 136.84% | 19 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
7 -51.72% | 15 | 9 183.33% | 3 700% | -1 90% | -5 | 41 -36.51% | 64 77.46% | 36 -2.74% | 37 121.21% | 17 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 5 | 7 | 9 | 16 | 9 | 9 | 9 | 1 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 0% | 1 -50% | 2 0% | 2 -33.33% | 3 100% | 2 -25% | 2 -42.86% | 4 -30% | 5 233.33% | 2 -40% | 3 | ||||||||
| Нетен марж | 60.87% -18.14% | 74.36% | 56.67% 79.44% | 31.58% 384.21% | -11.11% 96.67% | -333.33% | 70.8% -19.09% | 87.5% 9.68% | 79.78% -1.65% | 81.11% -6.6% | 86.84% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 133 -4.04% | 139 4.21% | 133 -2.25% | 137 6.8% | 128 3.31% | 124 -0.82% | 125 -3.56% | 129 -4.17% | 135 37.5% | 98 143.04% | 40 2.6% | 39 83.33% | 21 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -66.67% | 3 | 2 50% | 1 | 1 | 1 -80% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 | ||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 | 1 | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
132 -2.63% | 136 1.92% | 133 -1.14% | 135 6.45% | 127 2.48% | 124 -0.41% | 124 -3.95% | 129 -3.44% | 134 43.96% | 93 163.77% | 35 4.55% | 34 73.68% | 19 | ||||||
|
Парични средства |
133 -4.41% | 139 4.21% | 133 -2.25% | 137 6.8% | 128 3.31% | 124 -0.82% | 125 -3.56% | 129 -2.32% | 132 34.9% | 98 152.63% | 39 -1.3% | 39 83.33% | 21 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 -33.33% |
| 2012 | 3 |