СТРОЙИНВЕСТ МК ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
107524793
Регистрация по ЗДДС
Да - BG107524793 от 23.01.2002 на основание чл. 96 от ЗДДС (Задължителна регистрация)
Дата на регистрация
2001 година
Наименование
СТРОЙИНВЕСТ МК
Служители
1 служител към 2007 г.
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Габрово (5300), Орловска, 53
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
покупко- продажба и строителство на недвижими имоти, извършване на допълнителни строителни дейности, покупко-продажба на движими вещи и всички други дейности, незабранени от закона.... покупко- продажба и строителство на недвижими имоти, извършване на допълнителни строителни дейности, покупко-продажба на движими вещи и всички други дейности, незабранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Мариян Петров Йорданов (свързан с 5 фирми)
Собственост
Съдружник: Мариян Петров Йорданов - 50,0% дял (1 278 €) (свързан с 5 фирми)
Съдружник: Калоян Вилиянов Стефанов - 50,0% дял (1 278 €) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017
Общо активи 145 2800% 5 5
Дълготрайни
активи
106
Материални
запаси
Общо
задължения
93
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 5
Собствен
капитал
52 940% 5 5
Парични
средства

Служители

Година
Служители
2007 1

Резюме

Фирма СТРОЙИНВЕСТ МК ООД с ЕИК/ПИК 107524793 е основана на 18 Януари 2012 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ЛАЦИ", но на 11 Септември 2019 година то бива сменено на сегашното "СТРОЙИНВЕСТ МК". Седалището на компанията се намира в гр. Габрово, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Оборота на фирмата за 2021 година е в размер на 1 000 лв.

Хронология

2001
Регистрация на фирмата

23.01.2002
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG107524793 на основание чл. 96 от ЗДДС - Задължителна регистрация

18.01.2012
Управител
Едноличен собственик на капитала

27.08.2019
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Габрово (5300), ул. БОДРА СМЯНА, 1, ет. 4
БЪЛГАРИЯ, гр. Габрово (5300), Орловска, 53
Промяна Едноличен собственик на капитала

11.09.2019
Промяна наименование
Името се сменя от ЛАЦИ на СТРОЙИНВЕСТ МК
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник
Промяна предмет на дейност
ПРОИЗВОДСТВО НА СТОКИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА. ПОКУПКА НА СТОКИ И ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД. ТРАНСПОРТНА, КОМИСИОННА, СПЕДИЦИОННА, СКЛАДОВА, ЛИЗИНГОВА ДЕЙНОСТИ НА ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО. ХОТЕЛИЕРСКА, ТУРИСТИЧЕСКА, РЕКЛАМНА, ИНФОРМАЦИОННА, ПРОГРАМНА, ИМПРЕСАРСКА ДЕЙНОСТИ ИЛИ ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ДРУГ ВИД УСЛУГИ. СДЕЛКИ С ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ. ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО НА МЕСТНИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ЛИЦА. МАРКЕТИНГ, ИМПОРТ, ЕКСПОРТ, РЕЕКСПОРТ, БАРТЕРНИ СДЕЛКИ. ПРЕДПРИЕМАЧЕСКА ДЕЙНОСТ. ПОКУПКА, СТРОЕЖ И ОБЗАВЕЖДАНЕ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ С ЦЕЛ ПРОДАЖБА. ИЗГРАЖДАНЕ НА КОМПЛЕКСИ ЗА СПОРТ, ОТДИХ И ТУРИЗЪМ И УВЕСЕЛЕНИЯ /СЛЕД НАДЛЕЖНО РАЗРЕШЕНИЕ/. ТРАНСФЕР НА ТЕХНОЛОГИИ, НОУ-ХАУ, СДЕЛКИ С ТЯХ. ДРУГИ ДЕЙНОСТИ, РАЗРЕШЕНИ ОТ ЗАКОНИТЕ НА СТРАНАТА.
покупко- продажба и строителство на недвижими имоти, извършване на допълнителни строителни дейности, покупко-продажба на движими вещи и всички други дейности, незабранени от закона.

19.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма