| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МАГУРА ИНВЕСТ ООД | 10.01.2022 | Съдружник | 50% | 500k-5M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 33 1.56% | 33 -36.63% | 52 1% | 51 -35.48% | 79 150% | 32 72.22% | 18 -14.29% | 21 -17.65% | 26 | 18 40% | 13 -28.57% | 18 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
24 6.98% | 22 -44.87% | 40 6.85% | 37 -39.67% | 62 210.26% | 20 105.26% | 10 -29.63% | 14 -30.77% | 20 | 10 35.71% | 7 -26.32% | 10 | |||||||
|
Оперативни разходи |
6 | 5 | 6 | 8 | 8 | 6 | 5 | 4 | 5 | 6 | 4 | 5 | |||||||
|
Разходи за персонала |
5 25% | 4 -27.27% | 6 -21.43% | 7 16.67% | 6 71.43% | 4 | 4 33.33% | 3 50% | 2 | ||||||||||
| Нетен марж | 70.77% 5.33% | 67.19% -13% | 77.23% 5.79% | 73% -6.49% | 78.06% 24.1% | 62.9% 19.19% | 52.78% -17.9% | 64.29% -15.93% | 76.47% | 54.29% -3.06% | 56% 3.16% | 54.29% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 148 -7.37% | 160 -19.17% | 197 -3.5% | 205 1.78% | 201 18.73% | 169 54.67% | 109 20.9% | 90 14.19% | 79 -25.12% | 106 -0.96% | 107 3.47% | 103 10.38% | 94 8.28% | 86 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -83.33% | 3 -25% | 4 -27.27% | 6 57.14% | 4 -36.36% | 6 175% | 2 -33.33% | 3 500% | 1 | 5 800% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 13 | 1 -60% | 3 66.67% | 2 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
147 -5.88% | 156 -19.05% | 193 -2.83% | 199 0.78% | 197 20.63% | 164 52.38% | 107 22.81% | 87 11.04% | 79 -25.6% | 106 3.5% | 102 -0.5% | 103 10.44% | 93 7.69% | 86 | |||||
|
Парични средства |
160 -13.33% | 184 -10% | 205 1.78% | 201 18.73% | 169 54.67% | 109 22.29% | 89 16.67% | 77 -26.47% | 104 -2.39% | 107 3.47% | 103 11.6% | 93 7.1% | 86 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -75% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |