| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 32 -64.57% | 89 40% | 64 19.05% | 54 36.36% | 39 | 40 43.64% | 28 -62.33% | 75 151.72% | 30 1.75% | 29 -33.72% | 44 -34.85% | 67 -7.04% | 73 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-14 -132.56% | 44 126.32% | 19 -15.56% | 23 60.71% | 14 | 27 271.43% | 7 -89.93% | 71 379.31% | 15 -27.5% | 20 -46.67% | 38 -34.21% | 58 11.76% | 52 | ||||||
|
Оперативни разходи |
46 | 40 | 44 | 31 | 25 | 14 | 20 | 4 | 14 | 9 | 6 | 9 | 14 | ||||||
|
Разходи за персонала |
38 32.14% | 29 -8.2% | 31 56.41% | 20 77.27% | 11 | 3 | |||||||||||||
| Нетен марж | -45.16% -191.9% | 49.14% 61.65% | 30.4% -29.07% | 42.86% 17.86% | 36.36% | 65.82% 158.59% | 25.45% -73.26% | 95.21% 90.41% | 50% -28.75% | 70.18% -19.53% | 87.21% 0.98% | 86.36% 20.23% | 71.83% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 253 -6.97% | 271 6.63% | 255 -13.24% | 293 2.5% | 286 | 282 10.2% | 256 0.2% | 255 37.85% | 185 7.1% | 173 11.18% | 155 26.14% | 123 73.38% | 71 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
2 0% | 2 -62.5% | 4 -42.86% | 7 -26.32% | 10 | 1 | 2 0% | 2 -57.14% | 4 -36.36% | 6 -35.29% | 9 142.86% | 4 | |||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
4 -56.25% | 8 77.78% | 5 0% | 5 80% | 3 | 3 400% | 1 | 6 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 135 0% | 135 -12.87% | 155 -0.33% | 155 -0.33% | 156 | 155 0% | 155 0.33% | 154 0% | 154 15.27% | 134 44.75% | 93 18000% | 1 -50% | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
249 -5.44% | 263 5.32% | 250 -13.45% | 289 1.8% | 284 | 279 9.42% | 255 0% | 255 37.85% | 185 7.1% | 173 11.18% | 155 26.14% | 123 89.76% | 65 | ||||||
|
Парични средства |
118 -12.88% | 135 41.18% | 96 -26.95% | 131 8.47% | 121 | 126 25.38% | 101 0% | 101 239.66% | 30 -15.94% | 35 -38.39% | 57 -49.78% | 114 71.54% | 66 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 100% |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2010 | 1 |