| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕГАИНВЕСТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД | 07.04.2023 | Съдружник | 25% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 897 -17.79% | 5 957 23.99% | 4 805 -19.59% | 5 975 29.25% | 4 623 | 6 387 -10% | 7 096 -17.04% | 8 553 245% | 2 479 18.3% | 2 096 -25.26% | 2 804 -30.55% | 4 037 -24.78% | 5 367 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
95 34.78% | 71 1.47% | 70 -75.97% | 289 168.25% | 108 | 155 55.1% | 100 31.54% | 76 22.13% | 62 -32.22% | 92 83.67% | 50 -48.69% | 98 109.52% | -1 026 | ||||||
|
Оперативни разходи |
4 771 | 5 840 | 4 552 | 5 650 | 4 248 | 6 041 | 6 765 | 8 265 | 2 263 | 1 899 | 2 633 | 3 800 | 4 248 | ||||||
|
Разходи за персонала |
643 -40.11% | 1 073 9.84% | 977 23.69% | 790 99.1% | 397 | 440 7.9% | 407 108.64% | 195 37.41% | 142 31.13% | 108 -0.47% | 109 -2.74% | 112 73.81% | 64 | ||||||
| Нетен марж | 1.94% 63.95% | 1.18% -18.16% | 1.45% -70.12% | 4.84% 107.54% | 2.33% | 2.43% 72.34% | 1.41% 58.56% | 0.89% -64.6% | 2.52% -42.71% | 4.39% 145.73% | 1.79% -26.12% | 2.42% 112.65% | -19.12% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 712 -4.94% | 4 956 -29.76% | 7 057 10.74% | 6 372 -14.78% | 7 477 | 7 183 -4.25% | 7 502 51.04% | 4 967 17.49% | 4 227 14.95% | 3 678 27.88% | 2 876 -6.73% | 3 084 -17.58% | 3 741 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 881 -7.89% | 2 042 -11.13% | 2 298 -17.15% | 2 773 10.13% | 2 518 | 2 283 28.04% | 1 783 -3.08% | 1 840 7.3% | 1 715 6.34% | 1 613 10.24% | 1 463 25.98% | 1 161 4.27% | 1 114 | ||||||
|
Материални запаси |
99 26.97% | 78 -88.24% | 661 210.07% | 213 -45.28% | 390 | 469 41.23% | 332 -3.42% | 344 -18.62% | 423 32.11% | 320 41.95% | 225 -13.36% | 260 -66.69% | 781 | ||||||
|
Общо задължения |
4 421 -4.61% | 4 634 -30.69% | 6 687 13.21% | 5 906 -9.48% | 6 525 | 6 423 -6.66% | 6 881 55.11% | 4 436 17.81% | 3 766 15.08% | 3 272 28.15% | 2 553 -8.65% | 2 795 23.52% | 2 263 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
435 1018.42% | 39 -93.55% | 602 118.55% | 276 -48.27% | 533 | 827 -33.03% | 1 235 -9.72% | 1 368 31.43% | 1 041 27.09% | 819 89.14% | 433 -53.05% | 922 162.97% | 351 | ||||||
| Вземания общо | 2 099 -3.11% | 2 167 -14.59% | 2 537 -22.2% | 3 261 -11.01% | 3 664 | 3 747 -13.19% | 4 317 78.16% | 2 423 32.56% | 1 828 58.33% | 1 154 7.93% | 1 070 -25.87% | 1 443 -6.56% | 1 544 | ||||||
|
Собствен капитал |
291 -9.68% | 322 -12.98% | 370 -20.53% | 466 -51.07% | 952 | 760 22.59% | 620 16.97% | 530 14.84% | 462 13.87% | 405 25.67% | 323 11.88% | 288 -76.59% | 1 232 | ||||||
|
Парични средства |
632 -5.5% | 669 -57.12% | 1 561 1182.77% | 122 -86.51% | 902 | 667 -35.56% | 1 035 217.9% | 326 31.07% | 248 117.94% | 114 0% | 114 -44.25% | 205 -24.81% | 272 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 40 2.56% |
| 2019 | 39 2.63% |
| 2018 | 38 -32.14% |
| 2017 | 56 -16.42% |
| 2016 | 67 -6.94% |
| 2015 | 72 -10% |
| 2014 | 80 1.27% |
| 2013 | 79 |