| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 -83.87% | 16 14.81% | 14 28.57% | 11 133.33% | 5 -40% | 8 -48.28% | 15 7.41% | 14 0% | 14 68.75% | 8 700% | 1 -88.89% | 9 125% | 4 -55.56% | 9 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 50% | 1 125% | -4 -500% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 | 14 | 12 | 10 | 4 | 7 | 14 | 13 | 12 | 7 | 4 | 5 | 3 | 8 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 | ||||||||||||
| Нетен марж | 80% 520% | 12.9% 16.13% | 11.11% 16.67% | 9.52% -14.29% | 11.11% -16.67% | 13.33% 286.67% | 3.45% -6.9% | 3.7% -66.67% | 11.11% -40.74% | 18.75% -81.25% | 100% 325% | -44.44% -277.78% | 25% 125% | 11.11% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 0% | 14 35% | 10 17.65% | 9 -29.17% | 12 4.35% | 12 9.52% | 11 5% | 10 11.11% | 9 12.5% | 8 23.08% | 7 18.18% | 6 -99.87% | 4 426 2785.33% | 153 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 | 1 0% | 1 0% | 1 -94.44% | 9 | 6 | 409 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 7 8.33% | 6 20% | 5 | 1 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
12 0% | 12 20% | 10 17.65% | 9 -29.17% | 12 9.09% | 11 10% | 10 5.26% | 10 5.56% | 9 12.5% | 8 23.08% | 7 18.18% | 6 -99.87% | 4 427 2064.5% | 205 | |||||
|
Парични средства |
7 -7.14% | 7 40% | 5 -41.18% | 9 -29.17% | 12 4.35% | 12 9.52% | 11 16.67% | 9 5.88% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 -99.87% | 4 426 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 1 -50% |
| 2017 | 2 100% |
| 2016 | 1 -50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 -33.33% |
| 2013 | 3 50% |
| 2012 | 2 |