| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 -6.06% | 17 3.13% | 16 -8.57% | 18 -5.41% | 19 8.82% | 17 13.33% | 15 3.45% | 15 3.57% | 14 64.71% | 9 0% | 9 0% | 9 -19.05% | 11 -19.23% | 13 | |||||
|
Счетоводна печалба |
7 27.27% | 6 37.5% | 4 300% | 1 -90.48% | 11 0% | 11 -4.55% | 11 15.79% | 10 0% | 10 72.73% | 6 83.33% | 3 -50% | 6 100% | 3 0% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
9 | 11 | 12 | 16 | 8 | 6 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 0% | 3 150% | 1 | 1 0% | 1 -50% | 2 100% | 1 | ||||||||||||
| Нетен марж | 45.16% 35.48% | 33.33% 33.33% | 25% 337.5% | 5.71% -89.93% | 56.76% -8.11% | 61.76% -15.78% | 73.33% 11.93% | 65.52% -3.45% | 67.86% 4.87% | 64.71% 83.33% | 35.29% -50% | 70.59% 147.06% | 28.57% 23.81% | 23.08% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 20 56% | 13 56.25% | 8 -5.88% | 9 -86.72% | 65 18.52% | 55 18.68% | 47 30% | 36 32.08% | 27 23.26% | 22 30.3% | 17 17.86% | 14 64.71% | 9 21.43% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 -42.86% | 4 -30% | 5 -16.67% | 6 300% | 2 200% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | 1 0% | 1 -80% | 3 | |||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 50% | 1 0% | 1 -81.82% | 6 266.67% | 2 50% | 1 -50% | 2 33.33% | 2 0% | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
18 56.52% | 12 76.92% | 7 116.67% | 3 -95.2% | 64 17.92% | 54 21.84% | 44 29.85% | 34 34% | 26 19.05% | 21 31.25% | 16 18.52% | 14 68.75% | 8 45.45% | 6 | |||||
|
Парични средства |
18 105.88% | 9 325% | 2 0% | 2 -96.77% | 63 15.89% | 55 18.89% | 46 28.57% | 36 32.08% | 27 29.27% | 21 28.13% | 16 18.52% | 14 68.75% | 8 77.78% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 100% |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2010 | 1 |