| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АЖД ЕНЕРДЖИ ЕООД | 07.11.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 367 -11.11% | 7 163 24.91% | 5 734 5.77% | 5 421 28.41% | 4 222 2.17% | 4 132 -1.32% | 4 187 44.7% | 2 894 10.72% | 2 614 16.77% | 2 238 11.63% | 2 005 38.93% | 1 443 -9.29% | 1 591 125.51% | 706 | |||||
|
Счетоводна печалба |
166 -74.08% | 639 11.11% | 575 103.07% | 283 102.93% | 140 -87.99% | 1 162 0.89% | 1 152 50% | 768 20.06% | 640 2.12% | 626 -24.43% | 829 558.94% | 126 | 69 | ||||||
|
Оперативни разходи |
6 089 | 6 421 | 5 095 | 5 051 | 4 019 | 2 943 | 2 978 | 2 065 | 1 903 | 1 556 | 1 108 | 1 201 | 1 074 | 639 | |||||
|
Разходи за персонала |
256 6.6% | 240 4.91% | 229 52.38% | 150 13.95% | 132 -37.98% | 213 109.05% | 102 -10.76% | 114 4.21% | 109 100% | 55 30.49% | 42 28.13% | 33 52.38% | 21 31.25% | 16 | |||||
| Нетен марж | 2.6% -70.84% | 8.92% -11.05% | 10.03% 91.99% | 5.22% 58.03% | 3.31% -88.24% | 28.12% 2.24% | 27.51% 3.66% | 26.54% 8.44% | 24.47% -12.54% | 27.98% -32.3% | 41.33% 374.3% | 8.71% | 9.71% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 949 -2.87% | 12 303 6.52% | 11 550 32.22% | 8 735 7.97% | 8 091 | 5 092 32.11% | 3 855 7.06% | 3 601 40.73% | 2 559 13.32% | 2 258 29.58% | 1 742 31.48% | 1 325 50.7% | 879 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
7 986 -8.97% | 8 773 21.57% | 7 216 24.35% | 5 803 6.49% | 5 449 | 3 343 46.94% | 2 275 7.72% | 2 112 82.22% | 1 159 16.08% | 999 13.74% | 878 32.79% | 661 52.66% | 433 | ||||||
|
Материални запаси |
2 391 42.52% | 1 678 -19.96% | 2 096 57.35% | 1 332 2.64% | 1 298 | 1 172 26% | 930 -1.78% | 947 17.22% | 808 23.15% | 656 214.46% | 209 -23.16% | 271 30.79% | 208 | ||||||
|
Общо задължения |
6 719 3.52% | 6 490 14.94% | 5 647 79.61% | 3 144 -6.61% | 3 366 | 1 323 60.15% | 826 -32.72% | 1 228 101.68% | 609 -21.9% | 780 1.67% | 767 -1.25% | 777 39.87% | 555 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 330 -1.21% | 6 408 16.43% | 5 504 80.45% | 3 050 -4.05% | 3 179 | 1 265 116.73% | 584 -46.76% | 1 097 176.77% | 396 -43.35% | 699 -2.43% | 717 53.06% | 468 171.81% | 172 | ||||||
| Вземания общо | 1 372 34.35% | 1 021 11.01% | 920 1.35% | 908 -21.08% | 1 150 | 527 18.8% | 443 2.6% | 432 -17.4% | 523 5.9% | 494 56.06% | 316 -8.02% | 344 69.95% | 202 | ||||||
|
Собствен капитал |
5 231 -6.37% | 5 586 3.62% | 5 391 11.35% | 4 841 2.48% | 4 724 | 3 769 24.46% | 3 028 27.65% | 2 372 26.5% | 1 875 47.31% | 1 273 101.29% | 632 15.28% | 549 217.46% | 173 | ||||||
|
Парични средства |
120 -78.39% | 554 -43.3% | 977 47.15% | 664 753.95% | 78 | 42 -78.81% | 198 88.78% | 105 54.14% | 68 -35.44% | 105 -68.6% | 335 620.88% | 47 30% | 36 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 47 -7.84% |
| 2020 | 51 -7.27% |
| 2019 | 55 17.02% |
| 2018 | 47 14.63% |
| 2017 | 41 32.26% |
| 2016 | 31 -3.13% |
| 2015 | 32 23.08% |
| 2014 | 26 13.04% |
| 2013 | 23 |