| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 25 529 1551.12% | 1 546 -92.52% | 20 679 | 12 291 10.78% | 11 095 -3.16% | 11 457 -4.47% | 11 992 -3.19% | 12 388 -8.77% | 13 579 -15.21% | 16 015 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
2 445 43372.73% | 6 -99.55% | 1 253 | 753 3582.5% | 20 -85.56% | 142 158.32% | -243 -129.09% | 835 101.36% | 415 97.32% | 210 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
9 610 | 1 546 | 8 056 | 4 390 | 3 823 | 3 763 | 13 106 | 8 495 | 13 564 | 15 619 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
1 771 | 818 | 764 7.1% | 713 -19.18% | 882 -8.04% | 960 | ||||||||||||
| Нетен марж | 9.58% 2532.92% | 0.36% -94% | 6.06% | 6.13% 3224.05% | 0.18% -85.09% | 1.24% 161.04% | -2.03% -130.05% | 6.74% 120.72% | 3.05% 132.72% | 1.31% | ||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 19 145 -23.09% | 24 894 86.67% | 13 336 | 6 491 -9.59% | 7 180 -2.28% | 7 347 -9.76% | 8 142 4.12% | 7 820 -25.27% | 10 465 9.51% | 9 557 | ||||||||
|
Дълготрайни активи |
14 271 -17.4% | 17 278 100.67% | 8 610 | 3 171 -3.58% | 3 288 -4.78% | 3 453 -4.55% | 3 618 -0.58% | 3 639 -8.1% | 3 959 -10.33% | 4 416 | ||||||||
|
Материални запаси |
1 154 70.42% | 677 -31.84% | 994 | 608 -23.52% | 796 23.79% | 643 -14.9% | 755 -28.27% | 1 053 -38.04% | 1 699 -18.73% | 2 091 | ||||||||
|
Общо задължения |
10 032 -27.11% | 13 764 277.08% | 3 650 | 835 -62.11% | 2 204 -7.83% | 2 391 -27.87% | 3 315 20.55% | 2 750 -55.37% | 6 161 9.03% | 5 650 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
5 475 | 380 0% | 380 131.46% | 164 | 4 -99.88% | 2 977 22.95% | 2 421 | |||||||||||
| Вземания общо | 2 184 -10.1% | 2 429 -9.88% | 2 696 | 1 886 -28.84% | 2 650 -5.11% | 2 793 -21.51% | 3 558 20.69% | 2 948 -37.82% | 4 741 58.38% | 2 994 | ||||||||
|
Собствен капитал |
9 113 -18.12% | 11 130 14.91% | 9 686 | 5 654 13.63% | 4 976 0.39% | 4 956 2.85% | 4 819 -4.77% | 5 060 17.56% | 4 305 10.2% | 3 906 | ||||||||
|
Парични средства |
1 291 -61.76% | 3 375 279.8% | 889 | 785 90.57% | 412 -5.29% | 435 137.71% | 183 25.17% | 146 1488.89% | 9 -14.29% | 11 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 230 49.35% |
| 2019 | 154 18.46% |
| 2018 | 130 15.04% |
| 2017 | 113 14.14% |
| 2016 | 99 5.32% |
| 2015 | 94 1.08% |
| 2014 | 93 |
| 2013 | 93 |