| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 2.86% | 18 -5.41% | 19 8.82% | 17 30.77% | 13 -3.7% | 14 -6.9% | 15 -6.45% | 16 29.17% | 12 0% | 12 20% | 10 -44.44% | 18 38.46% | 13 13.04% | 12 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -66.67% | 2 200% | 1 -75% | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
18 | 16 | 18 | 15 | 13 | 13 | 14 | 15 | 12 | 12 | 10 | 18 | 13 | 11 | |||||
|
Разходи за персонала |
15 61.11% | 9 100% | 5 -18.18% | 6 -35.29% | 9 30.77% | 7 -13.33% | 8 36.36% | 6 -8.33% | 6 -7.69% | 7 -18.75% | 8 0% | 8 45.45% | 6 175% | 2 | |||||
| Нетен марж | 2.78% -67.59% | 8.57% 217.14% | 2.7% -77.03% | 11.76% 205.88% | 3.85% 3.85% | 3.7% 7.41% | 3.45% -46.55% | 6.45% 54.84% | 4.17% 0% | 4.17% -16.67% | 5% 80% | 2.78% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 31 0% | 31 7.02% | 29 -17.39% | 35 15% | 31 -1.64% | 31 5.17% | 30 1.75% | 29 14% | 26 8.7% | 24 6.98% | 22 10.26% | 20 5.41% | 19 5.71% | 18 | |||||
|
Дълготрайни активи |
16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 -3.03% | 17 0% | 17 3.13% | 16 0% | 16 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
5 -43.75% | 8 60% | 5 -56.52% | 12 35.29% | 9 -10.53% | 10 11.76% | 9 0% | 9 41.67% | 6 33.33% | 5 50% | 3 100% | 2 50% | 1 -94.29% | 18 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 10 72.73% | 6 -31.25% | 8 -40.74% | 14 3.85% | 13 -7.14% | 14 21.74% | 12 21.05% | 10 18.75% | 8 33.33% | 6 100% | 3 0% | 3 200% | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
27 15.56% | 23 -4.26% | 24 2.17% | 24 6.98% | 22 2.38% | 21 2.44% | 21 2.5% | 20 5.26% | 19 2.7% | 19 0% | 19 2.78% | 18 2.86% | 18 2.94% | 17 | |||||
|
Парични средства |
5 -44.44% | 9 100% | 5 -10% | 5 400% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 -50% | 3 200% | 1 0% | 1 -50% | 2 | 2 50% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |