| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 6.67% | 15 -6.25% | 16 3.23% | 16 63.16% | 10 -9.52% | 11 31.25% | 8 -23.81% | 11 5% | 10 -25.93% | 14 22.73% | 11 10% | 10 0% | 10 -39.39% | 17 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 -71.43% | 4 133.33% | 2 -40% | 3 400% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
15 | 14 | 15 | 15 | 9 | 10 | 7 | 10 | 9 | 10 | 10 | 8 | 10 | 1 | |||||
|
Разходи за персонала |
12 9.09% | 11 -12% | 13 13.64% | 11 57.14% | 7 0% | 7 7.69% | 7 0% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 -30.77% | 7 8.33% | 6 20% | 5 25% | 4 | |||||
| Нетен марж | 3.13% -6.25% | 3.33% -46.67% | 6.25% -3.12% | 6.45% 22.58% | 5.26% 10.53% | 4.76% -61.9% | 12.5% 31.25% | 9.52% -4.76% | 10% -61.43% | 25.93% 90.12% | 13.64% -45.45% | 25% 400% | 5% 65% | 3.03% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 19 0% | 19 2.7% | 19 5.71% | 18 9.38% | 16 -8.57% | 18 6.06% | 17 -2.94% | 17 6.25% | 16 6.67% | 15 114.29% | 7 7.69% | 7 -27.78% | 9 12.5% | 8 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 200% | 1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -97.22% | 18 3500% | 1 | 2 | 2 -25% | 2 33.33% | 2 50% | 1 -81.82% | 6 0% | 6 10% | 5 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 7 0% | 7 -51.72% | 15 0% | 15 61.11% | 9 -48.57% | 18 6.06% | 17 -2.94% | 17 1600% | 1 -75% | 4 -11.11% | 5 -18.18% | 6 37.5% | 4 -11.11% | 5 | |||||
|
Собствен капитал |
19 2.7% | 19 2.78% | 18 5.88% | 17 6.25% | 16 3.23% | 16 -6.06% | 17 6.45% | 16 10.71% | 14 33.33% | 11 50% | 7 27.27% | 6 57.14% | 4 16.67% | 3 | |||||
|
Парични средства |
11 0% | 11 200% | 4 16.67% | 3 -57.14% | 7 | 12 9.09% | 11 340% | 3 | 5 50% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |