| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 155 1.96% | 4 075 -2.36% | 4 174 8.99% | 3 830 10.13% | 3 477 5.84% | 3 286 12.82% | 2 912 19.01% | 2 447 2.24% | 2 393 -0.83% | 2 413 | 3 841 29.4% | 2 969 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
399 7.44% | 371 10.33% | 336 0.61% | 334 58.74% | 211 -5.5% | 223 59.71% | 140 39.29% | 100 -33.33% | 150 3.89% | 145 | 457 42.58% | 321 | |||||||
|
Оперативни разходи |
3 746 | 3 696 | 3 830 | 3 495 | 3 265 | 3 060 | 2 757 | 2 336 | 2 243 | 2 269 | 2 872 | 2 612 | |||||||
|
Разходи за персонала |
324 14.88% | 282 1.66% | 277 9.27% | 254 7.59% | 236 12.44% | 210 | 132 10.21% | 120 | 66 86.96% | 35 | |||||||||
| Нетен марж | 9.6% 5.38% | 9.11% 13.01% | 8.06% -7.68% | 8.73% 44.14% | 6.06% -10.71% | 6.78% 41.56% | 4.79% 17.03% | 4.1% -34.8% | 6.28% 4.75% | 6% | 11.9% 10.19% | 10.8% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 290 9.36% | 3 008 7.94% | 2 787 7.64% | 2 589 10.25% | 2 348 7.77% | 2 179 29.86% | 1 678 -6.5% | 1 795 -16.73% | 2 155 3.41% | 2 084 | 1 848 33.74% | 1 382 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
649 29.33% | 502 -0.81% | 506 6.57% | 475 -1.28% | 481 13.92% | 422 | 352 28.07% | 275 | 123 24.23% | 99 | |||||||||
|
Материални запаси |
2 154 3.95% | 2 072 5.96% | 1 955 7.23% | 1 823 10.06% | 1 657 10.66% | 1 497 | 1 434 4.63% | 1 371 | 1 558 34.17% | 1 161 | |||||||||
|
Общо задължения |
54 -22.06% | 70 25.93% | 55 -31.65% | 81 10.49% | 73 38.83% | 53 15.73% | 46 45.9% | 31 35.56% | 23 -10% | 26 | 96 130.86% | 41 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 0% | 10 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 216 19.49% | 181 -31.79% | 265 26.28% | 210 75.64% | 120 0% | 120 43.56% | 83 28.35% | 65 -71.78% | 230 13.35% | 203 | 117 -7.66% | 127 | |||||||
|
Собствен капитал |
3 236 10.11% | 2 939 7.58% | 2 732 8.91% | 2 508 10.25% | 2 275 7% | 2 126 2.64% | 2 072 -4.19% | 2 162 1.41% | 2 132 3.58% | 2 058 | 1 753 30.74% | 1 341 | |||||||
|
Парични средства |
271 6.85% | 254 195.24% | 86 6.33% | 81 -11.24% | 91 -35.04% | 140 1.48% | 138 -41.56% | 236 70.48% | 139 -41.09% | 235 | 50 390% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 57 11.76% |
| 2020 | 51 -1.92% |
| 2019 | 52 -8.77% |
| 2018 | 57 11.76% |
| 2017 | 51 6.25% |
| 2016 | 48 4.35% |
| 2015 | 46 4.55% |
| 2014 | 44 37.5% |
| 2013 | 32 |