| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Пласт индъстри ООД | 19.07.2019 | Съдружник | 50% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 314 -17.34% | 380 -11.85% | 432 -3.43% | 447 21.9% | 367 10.65% | 331 30.12% | 255 -18.76% | 313 -14.86% | 368 634.69% | 50 308.33% | 12 -29.41% | 17 -64.58% | 49 0% | 49 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-22 -177.19% | 29 -22.97% | 38 -13.95% | 44 177.42% | 16 72.22% | 9 350% | 2 -66.67% | 6 -77.36% | 27 5200% | 1 105.88% | -9 10.53% | -10 73.97% | -37 | ||||||
|
Оперативни разходи |
292 | 348 | 389 | 397 | 344 | 315 | 244 | 299 | 334 | 46 | 21 | 21 | 42 | 49 | |||||
|
Разходи за персонала |
25 585.71% | 4 -12.5% | 4 14.29% | 4 0% | 4 -30% | 5 -33.33% | 8 -16.67% | 9 50% | 6 | 1 0% | 1 | ||||||||
| Нетен марж | -7.15% -193.38% | 7.66% -12.62% | 8.77% -10.89% | 9.84% 127.59% | 4.32% 55.65% | 2.78% 245.83% | 0.8% -58.97% | 1.96% -73.41% | 7.36% 621.39% | 1.02% 101.44% | -70.83% -26.75% | -55.88% 26.51% | -76.04% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 220 -21.96% | 282 19.01% | 237 -10.1% | 263 5.53% | 250 -12.54% | 285 -0.18% | 286 3.52% | 276 -4.93% | 290 45.27% | 200 22.19% | 164 -4.76% | 172 3.7% | 166 636.36% | 22 | |||||
|
Дълготрайни активи |
88 -1.14% | 89 -14.22% | 104 -24.72% | 139 -17.63% | 168 -7.06% | 181 -6.1% | 193 5.6% | 183 0.28% | 182 54.78% | 118 -2.95% | 121 -4.82% | 127 -4.6% | 133 536.59% | 21 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -80% | 3 -89.36% | 24 23.68% | 19 2.7% | 19 131.25% | 8 45.45% | 6 0% | 6 10% | 5 | ||||||
|
Общо задължения |
220 46.26% | 150 14.4% | 131 -29.78% | 187 -12.23% | 213 -19.03% | 263 -3.38% | 273 2.9% | 265 -7% | 285 29.53% | 220 19.78% | 184 0.28% | 183 9.82% | 167 16200% | 1 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
68 141.82% | 28 -24.66% | 37 -9.88% | 41 -8.99% | 46 -34.07% | 69 18.42% | 58 2.7% | 57 14.43% | 50 115.56% | 23 -42.31% | 40 -25.71% | 54 -19.85% | 67 | ||||||
| Вземания общо | 29 -76.27% | 121 -4.45% | 126 15.42% | 109 39.87% | 78 -22.73% | 101 47.76% | 69 -6.94% | 74 -15.79% | 87 137.5% | 37 | |||||||||
|
Собствен капитал |
188 42.8% | 131 24.76% | 105 38.26% | 76 109.86% | 36 65.12% | 22 65.38% | 13 18.18% | 11 100% | 6 128.21% | -20 0% | -20 -77.27% | -11 -1200% | 1 -95.24% | 21 | |||||
|
Парични средства |
102 43.88% | 71 1163.64% | 6 -62.07% | 15 480% | 3 400% | 1 0% | 1 0% | 1 -75% | 2 -94.52% | 37 1.39% | 37 -5.26% | 39 43.4% | 27 5200% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 -33.33% |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 -40% |
| 2014 | 5 -16.67% |
| 2013 | 6 |