| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИНСТИТУТ ПО СТЪКЛО И КЕРАМИКА ООД | 20.06.2008 | Съдружник | 50% | ||
| ХИДРОТУРС-94 ООД | 18.07.2008 | Съдружник | 50% | 50k-500k € | 3 |
| ЕДИНСТВО 2005 ООД | 15.10.2008 | Съдружник | 50% | 500k-5M € | |
| ИНДУСТРИАЛ СТРОЙ ООД | 28.06.2008 | Съдружник | 50% | 0-50 хил. € | 1 |
| СОЛАР ЕНЕРДЖИ ПАРК ЗАРАЕВО ООД | 02.09.2022 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 550 22.42% | 1 266 -44.16% | 2 267 27.09% | 1 784 -8.86% | 1 957 -17.77% | 2 380 -16.86% | 2 863 26.36% | 2 266 -27.47% | 3 123 12.84% | 2 768 28.9% | 2 147 -2.78% | 2 209 -38.58% | 3 596 297.34% | 905 | |||||
|
Счетоводна печалба |
52 -82.71% | 302 404.27% | 60 17% | 51 -25.37% | 69 -46.83% | 129 641.18% | 17 -56.96% | 40 -73.67% | 153 -4.76% | 161 12.9% | 143 448.75% | -41 -166.12% | 62 -82.13% | 346 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 446 | 963 | 2 200 | 1 704 | 1 870 | 2 228 | 2 795 | 2 146 | 2 872 | 1 551 | 1 977 | 1 989 | 3 466 | 559 | |||||
|
Разходи за персонала |
167 17.69% | 142 23.66% | 115 -11.46% | 129 0.4% | 129 -7.35% | 139 -5.88% | 148 5.47% | 140 -1.08% | 142 31.9% | 107 27.27% | 84 3.77% | 81 10.42% | 74 -87.48% | 588 | |||||
| Нетен марж | 3.37% -85.88% | 23.83% 803.05% | 2.64% -7.94% | 2.87% -18.12% | 3.5% -35.34% | 5.41% 791.48% | 0.61% -65.94% | 1.78% -63.69% | 4.91% -15.6% | 5.82% -12.41% | 6.64% 458.71% | -1.85% -207.64% | 1.72% -95.5% | 38.25% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 370 14.86% | 9 028 6.63% | 8 467 64.42% | 5 150 3.34% | 4 983 -13.18% | 5 740 -0.73% | 5 782 10.07% | 5 253 2.41% | 5 129 | 4 477 -0.02% | 4 478 -10.4% | 4 998 59.72% | 3 129 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
3 222 8.24% | 2 977 -1.57% | 3 024 8% | 2 800 -0.54% | 2 816 25.64% | 2 241 -3.5% | 2 322 12.43% | 2 066 -15.92% | 2 457 | 1 920 20.97% | 1 588 -3.9% | 1 652 3131% | 51 | ||||||
|
Материални запаси |
380 -37.03% | 603 56.5% | 386 -43.86% | 687 -32.03% | 1 010 -21.53% | 1 287 -9.46% | 1 422 77.93% | 799 0% | 799 | 500 -46.73% | 939 70.16% | 552 -50.95% | 1 125 | ||||||
|
Общо задължения |
8 475 18.47% | 7 153 3.24% | 6 929 90.07% | 3 646 1.74% | 3 583 -19.42% | 4 447 -4.77% | 4 670 15.01% | 4 060 0% | 4 060 | 4 113 6.81% | 3 851 -10.84% | 4 319 27.81% | 3 380 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
16 -77.21% | 70 -46.88% | 131 -29.09% | 185 | 1 509 382.19% | 313 | |||||||||||||
| Вземания общо | 5 672 6.04% | 5 349 7.19% | 4 990 220.1% | 1 559 73.04% | 901 -54.08% | 1 962 13.86% | 1 723 4.66% | 1 646 0% | 1 646 | 1 533 66.52% | 921 42.82% | 645 -38.49% | 1 048 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 740 2.69% | 1 694 21.66% | 1 393 3.97% | 1 340 3.48% | 1 295 4.93% | 1 234 10.94% | 1 112 5.48% | 1 054 0% | 1 054 | 755 20.47% | 627 -7.61% | 678 231.75% | 205 | ||||||
|
Парични средства |
1 095 1015.1% | 98 48.84% | 66 -35.82% | 103 -59.72% | 255 2.67% | 248 -20.72% | 313 39% | 225 0% | 225 | 991 -3.77% | 1 030 98.62% | 518 533.75% | 82 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 28 -28.21% |
| 2019 | 39 34.48% |
| 2018 | 29 -30.95% |
| 2017 | 42 -12.5% |
| 2016 | 48 -9.43% |
| 2015 | 53 -15.87% |
| 2014 | 63 6.78% |
| 2013 | 59 |