| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 556 35614.29% | 7 -33.33% | 11 16.67% | 9 63.64% | 6 -59.26% | 14 -28.95% | 19 -13.64% | 22 25.71% | 18 -20.45% | 22 528.57% | 4 -50% | 7 -77.78% | 32 142.31% | 13 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-149 -5920% | 3 66.67% | 2 250% | -1 66.67% | -3 -220% | 3 150% | 1 | 1 | -2 20% | -3 -131.25% | 8 161.54% | -13 | |||||||
|
Оперативни разходи |
2 705 | 5 | 9 | 10 | 9 | 14 | 17 | 22 | 17 | 22 | 4 | 9 | 24 | 13 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 -50% | 4 -50% | 8 14.29% | 7 -12.5% | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 40% | 5 66.67% | 3 200% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 | ||||||
| Нетен марж | -5.82% -116.3% | 35.71% 150% | 14.29% 228.57% | -11.11% 79.63% | -54.55% -394.55% | 18.52% 251.85% | 5.26% | 5.71% | -57.14% -60% | -35.71% -240.63% | 25.4% 125.4% | -100% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 7.69% | 13 -33.33% | 20 11.43% | 18 -10.26% | 20 -17.02% | 24 0% | 24 2.17% | 24 12.2% | 21 28.13% | 16 -15.79% | 19 0% | 19 -5% | 20 -4.76% | 21 | |||||
|
Дълготрайни активи |
7 0% | 7 0% | 7 -6.67% | 8 0% | 8 0% | 8 0% | 8 -6.25% | 8 6.67% | 8 -66.67% | 23 200% | 8 -6.25% | 8 -27.27% | 11 -12% | 13 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
8 -15.79% | 10 -45.71% | 18 2.94% | 17 -5.56% | 18 -5.26% | 19 -2.56% | 20 -9.3% | 22 13.16% | 19 18.75% | 16 -13.51% | 19 0% | 19 37.04% | 14 -32.5% | 20 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 6 0% | 6 0% | 6 0% | 6 -45.45% | 11 -24.14% | 15 61.11% | 9 -18.18% | 11 15.79% | 10 35.71% | 7 16.67% | 6 1100% | 1 -91.67% | 6 300% | 2 | |||||
|
Собствен капитал |
6 71.43% | 4 75% | 2 300% | 1 -66.67% | 2 -66.67% | 5 12.5% | 4 166.67% | 2 0% | 2 200% | 1 -80% | 3 400% | 1 -80% | 3 350% | -1 | |||||
|
Парични средства |
1 | 7 62.5% | 4 300% | 1 -33.33% | 2 -78.57% | 7 75% | 4 14.29% | 4 250% | 1 -75% | 4 166.67% | 2 -50% | 3 -57.14% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -75% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |