| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 14 -35.71% | 21 27.27% | 17 43.48% | 12 15% | 10 17.65% | 9 13.33% | 8 7.14% | 7 16.67% | 6 33.33% | 5 200% | 2 50% | 1 | ||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -87.5% | 4 33.33% | 3 20% | 3 25% | 2 33.33% | 2 -50% | 3 200% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 | ||
|
Оперативни разходи |
13 | 21 | 13 | 9 | 8 | 7 | 6 | 4 | 5 | 4 | 1 | 1 | ||
|
Разходи за персонала |
11 -43.59% | 20 116.67% | 9 38.46% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 10% | 5 42.86% | 4 0% | 4 40% | 3 150% | 1 | |||
| Нетен марж | 3.7% 55.56% | 2.38% -90.18% | 24.24% -7.07% | 26.09% 4.35% | 25% 6.25% | 23.53% 17.65% | 20% -53.33% | 42.86% 157.14% | 16.67% -25% | 22.22% -33.33% | 33.33% -33.33% | 50% | ||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 -71.43% | 11 5% | 10 -35.48% | 16 19.23% | 13 23.81% | 11 16.67% | 9 12.5% | 8 77.78% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 | ||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 | ||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 | 2 33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
3 -64.71% | 9 6.25% | 8 -42.86% | 14 21.74% | 12 21.05% | 10 18.75% | 8 14.29% | 7 55.56% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 | ||
|
Парични средства |
3 -73.68% | 10 5.56% | 9 -35.71% | 14 7.69% | 13 23.81% | 11 16.67% | 9 12.5% | 8 77.78% | 5 50% | 3 50% | 2 33.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 6 100% |
| 2018 | 3 50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |