| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СПХ ТРАНС ООД | 22.10.2009 | Съдружник | 5% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 085 -29.78% | 2 969 -10.01% | 3 299 -11.81% | 3 741 0.07% | 3 738 27.3% | 2 936 -28.44% | 4 103 1.51% | 4 042 11.41% | 3 628 | 2 816 36.71% | 2 060 | 3 411 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-70 -1611.11% | 5 -98.27% | 266 -6.8% | 286 10.91% | 258 0% | 258 -47% | 486 29.21% | 376 -5.15% | 397 | 63 131.39% | -202 | 35 | |||||||
|
Оперативни разходи |
2 326 | 3 079 | 3 139 | 3 514 | 3 513 | 2 721 | 3 652 | 3 617 | 3 367 | 2 699 | 3 377 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
692 -18.68% | 851 4.91% | 811 9.37% | 742 4.92% | 707 18% | 599 -0.68% | 603 3.96% | 580 3.09% | 563 | 478 | 505 | ||||||||
| Нетен марж | -3.34% -2251.95% | 0.16% -98.08% | 8.08% 5.68% | 7.64% 10.84% | 6.89% -21.45% | 8.78% -25.94% | 11.85% 27.3% | 9.31% -14.87% | 10.94% | 2.25% 122.96% | -9.8% | 1.02% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 864 -4.62% | 4 051 -7.71% | 4 389 0.3% | 4 376 7.69% | 4 064 -1.37% | 4 120 -2.59% | 4 229 4.39% | 4 051 18.87% | 3 408 22.97% | 2 772 -1.22% | 2 806 -8.35% | 3 062 | 2 892 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 391 -12.9% | 1 597 -13.15% | 1 839 -7.84% | 1 995 33.86% | 1 490 -4.92% | 1 568 16.67% | 1 344 -0.53% | 1 351 16.8% | 1 157 -0.7% | 1 165 -12.08% | 1 325 -8.28% | 1 444 | 1 599 | ||||||
|
Материални запаси |
1 968 48.53% | 1 325 -15.4% | 1 567 -2.92% | 1 614 37.58% | 1 173 6.5% | 1 101 -29.05% | 1 552 12.44% | 1 380 -3.23% | 1 427 52.46% | 936 9.65% | 853 -31.68% | 1 249 | 833 | ||||||
|
Общо задължения |
363 -29.84% | 517 -18.78% | 637 -2.96% | 656 136.03% | 278 -36.45% | 438 -30.58% | 630 -27.81% | 873 234.25% | 261 -7.93% | 284 -36.13% | 444 -41% | 753 | 524 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
112 -52.6% | 236 | 16 | 128 17.84% | 109 | 153 | |||||||||||||
| Вземания общо | 283 -33.81% | 428 5.42% | 406 -14.16% | 473 -31.58% | 691 -8.28% | 754 -31.82% | 1 105 28.08% | 863 51.94% | 568 0.91% | 563 -1.61% | 572 113.55% | 268 | 358 | ||||||
|
Собствен капитал |
3 501 -0.93% | 3 534 -5.83% | 3 752 0.88% | 3 720 -1.74% | 3 786 2.8% | 3 682 2.32% | 3 599 13.24% | 3 178 10.19% | 2 884 15.93% | 2 488 5.78% | 2 352 2.75% | 2 289 | 2 368 | ||||||
|
Парични средства |
211 -66.59% | 630 11.08% | 568 99.64% | 284 -58.69% | 688 2.59% | 671 236.41% | 199 -45.53% | 366 64.98% | 222 163.03% | 84 266.67% | 23 -67.39% | 71 | 79 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 75 -10.71% |
| 2020 | 84 -18.45% |
| 2019 | 103 6.19% |
| 2018 | 97 -9.35% |
| 2017 | 107 7% |
| 2016 | 100 -4.76% |
| 2015 | 105 -2.78% |
| 2014 | 108 2.86% |
| 2013 | 105 |