| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СОЛИДАРНОСТ - 2006 ЕООД | 15.05.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 97 | 85 0.6% | 85 -4.6% | 89 50% | 59 -99.93% | 79 250 115571.64% | 69 2.29% | 67 -8.39% | 73 -5.3% | 77 3.42% | 75 -99.95% | 136 847 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
7 | 12 76.92% | 7 -31.58% | 10 -24% | 13 -99.84% | 7 997 86794.44% | 9 5.88% | 9 -32% | 13 -3.85% | 13 36.84% | 10 -99.96% | 25 353 | ||||||
|
Оперативни разходи |
40 | 29 | 58 | 78 | 25 | 28 632 | 57 800 | 57 385 | 23 | 24 | 23 | 111 494 | ||||||
|
Разходи за персонала |
20 | 20 11.43% | 18 -18.6% | 22 0% | 22 -99.89% | 19 429 126566.67% | 15 -16.67% | 18 50% | 12 -44.19% | 22 -4.44% | 23 | |||||||
| Нетен марж | 6.84% | 13.77% 75.86% | 7.83% -28.28% | 10.92% -49.33% | 21.55% 113.57% | 10.09% -24.88% | 13.43% 3.51% | 12.98% -25.77% | 17.48% 1.53% | 17.22% 32.31% | 13.01% -29.76% | 18.53% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 482 16.57% | 1 271 29.68% | 980 -0.42% | 984 8.7% | 905 -1.88% | 923 -99.9% | 912 145 109146.79% | 835 9.82% | 760 -0.4% | 763 9.78% | 695 28.18% | 542 -4.5% | 568 | |||||
|
Дълготрайни активи |
33 0% | 33 0% | 33 -10.96% | 37 -14.12% | 43 1.19% | 43 -99.92% | 54 708 87604.92% | 62 -9.63% | 69 -8.16% | 75 7.3% | 70 -10.46% | 78 -8.93% | 86 | |||||
|
Материални запаси |
21 -2.33% | 22 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 482 16.57% | 1 271 156.82% | 495 -13.26% | 571 28.72% | 443 -12.07% | 504 -99.83% | 303 044 36195.28% | 835 74.09% | 480 -37.17% | 763 9.78% | 695 51.11% | 460 -18.99% | 568 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
511 60.26% | 319 111.53% | 151 -34.15% | 229 20.43% | 190 13.76% | 167 -99.92% | 213 488 112750.54% | 189 22.11% | 155 -19.63% | 193 44.44% | 133 625% | 18 -65.38% | 53 | |||||
| Вземания общо | 27 -97.37% | 1 009 23.92% | 814 -12.86% | 935 10.92% | 843 2.62% | 821 -55.57% | 1 848 60.88% | 1 149 -91.24% | 13 116 | 504 609.35% | 71 | |||||||
|
Собствен капитал |
562 6.28% | 529 9.29% | 484 4.41% | 464 5.22% | 441 5.25% | 419 -99.89% | 365 062 115621.23% | 315 10.38% | 286 12.25% | 255 7.1% | 238 188.82% | 82 -56.25% | 188 | |||||
|
Парични средства |
257 96.09% | 131 92.48% | 68 44.57% | 47 -37.84% | 76 131.25% | 33 -99.87% | 25 107 175275% | 14 600% | 2 -94.12% | 35 -29.9% | 50 1112.5% | 4 -42.86% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 -33.33% |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 -25% |
| 2018 | 4 33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |