| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПЪТИНЖЕНЕРИНГ ЕЛАЦИТЕ ЕООД | 14.03.2023 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 668 6.21% | 8 161 37.32% | 5 943 -19.63% | 7 395 -6.6% | 7 918 -53.62% | 17 072 3.86% | 16 438 81.16% | 9 073 44.16% | 6 294 -13.68% | 7 292 -23.01% | 9 471 -7.53% | 10 242 -7.17% | 11 033 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 250 -19.6% | 1 555 234.54% | 465 1.11% | 460 -39.54% | 760 -65.68% | 2 215 | 200 -77.14% | 877 -34.59% | 1 341 -10.6% | 1 500 -12.16% | 1 707 12.05% | 1 524 | ||||||
|
Оперативни разходи |
7 373 | 6 534 | 5 350 | 6 511 | 7 107 | 14 605 | 6 159 | 8 873 | 5 182 | 5 880 | 7 784 | 8 534 | 9 278 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 328 14% | 1 165 21.74% | 957 1.41% | 944 -13.29% | 1 089 3.85% | 1 048 -5.7% | 1 112 28.26% | 867 52.7% | 568 12.35% | 505 -9.44% | 558 -13% | 641 -2.11% | 655 | |||||
| Нетен марж | 14.42% -24.3% | 19.05% 143.62% | 7.82% 25.82% | 6.22% -35.27% | 9.6% -26.01% | 12.98% | 2.21% -84.14% | 13.93% -24.23% | 18.39% 16.11% | 15.83% -5.01% | 16.67% 20.71% | 13.81% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 7 328 -15.21% | 8 642 21.54% | 7 111 -32.26% | 10 496 0% | 10 496 -14.4% | 12 262 19.58% | 10 254 24.91% | 8 209 0.52% | 8 166 -5.37% | 8 630 1.49% | 8 503 -0.29% | 8 528 5.8% | 8 061 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 814 -1.59% | 2 859 1.41% | 2 819 -5.63% | 2 987 -31.06% | 4 333 1.5% | 4 269 16.2% | 3 674 -7.58% | 3 975 -3.36% | 4 113 18.05% | 3 484 7.34% | 3 246 -17.56% | 3 937 -0.93% | 3 974 | |||||
|
Материални запаси |
819 53.35% | 534 8.98% | 490 -16.7% | 588 47.44% | 399 95.98% | 203 -91.81% | 2 484 77.69% | 1 398 95.01% | 717 93.38% | 371 -22.04% | 476 304.35% | 118 -86.52% | 872 | |||||
|
Общо задължения |
4 015 145.33% | 1 637 -64.45% | 4 603 -48.11% | 8 871 62.48% | 5 460 -10.95% | 6 131 15.43% | 5 311 48.53% | 3 576 47.06% | 2 432 27.44% | 1 908 -16.53% | 2 286 0.38% | 2 277 -36.24% | 3 572 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
240 -77.2% | 1 054 | 505 9.17% | 463 -53.76% | 1 001 3.82% | 964 -47.52% | 1 837 | |||||||||||
| Вземания общо | 1 432 -36.38% | 2 251 265.7% | 616 -19.03% | 760 -43.52% | 1 346 -32.14% | 1 984 -41.7% | 3 403 38.1% | 2 464 55% | 1 590 -52.45% | 3 343 -12.22% | 3 808 54.65% | 2 462 -5.14% | 2 596 | |||||
|
Собствен капитал |
1 977 -28.14% | 2 751 9.71% | 2 507 -36.96% | 3 977 -21.03% | 5 037 -17.85% | 6 131 24.04% | 4 943 6.69% | 4 633 3.9% | 4 459 -6.46% | 4 767 -6.23% | 5 083 12.95% | 4 500 28.38% | 3 505 | |||||
|
Парични средства |
389 -36.79% | 616 | 4 382 0% | 4 382 -24.51% | 5 805 737.32% | 693 86.52% | 372 -78.39% | 1 720 23.54% | 1 392 46.16% | 953 -52.03% | 1 986 238.62% | 586 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 183 -3.68% |
| 2020 | 190 8.57% |
| 2019 | 175 14.38% |
| 2018 | 153 -8.93% |
| 2017 | 168 -22.22% |
| 2016 | 216 -4.42% |
| 2015 | 226 -15.67% |
| 2014 | 268 27.62% |
| 2013 | 210 |