| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТИРЛИН ИНФРАСТРУКТУРА ЕООД | 29.07.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ТИРЛИН ИНЖЕНЕРИНГ ООД | 23.10.2008 | Съдружник | 68% | 3 | |
| ТИРЛИН ЛУКС ООД | 14.11.2014 | Съдружник | 50% | 500k-5M € | 1 |
| ТИРЛИН ИНВЕСТ ООД | 04.03.2022 | Съдружник | - | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 768 0.56% | 2 752 34.61% | 2 045 3.36% | 1 978 -26.72% | 2 700 75.36% | 1 539 3.08% | 1 493 -5.62% | 1 582 -18.23% | 1 935 22.57% | 1 579 -48.52% | 3 067 14.07% | 2 688 -11.51% | 3 038 63.02% | 1 864 | |||||
|
Счетоводна печалба |
16 -22.5% | 20 2.56% | 20 -52.44% | 42 127.78% | 18 24.14% | 15 -3.33% | 15 3.45% | 15 -93.06% | 214 8.29% | 197 -58.63% | 477 1481.36% | 30 -38.54% | 49 74.55% | 28 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 730 | 2 715 | 1 988 | 1 904 | 2 638 | 1 465 | 1 405 | 1 498 | 1 649 | 1 359 | 2 550 | 2 609 | 2 950 | 1 833 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 042 44.88% | 719 25.31% | 574 -0.53% | 577 4.35% | 553 19.98% | 461 -3.33% | 477 10.56% | 431 3.56% | 416 1.24% | 411 2.68% | 400 -14.43% | 468 -31.72% | 685 97.64% | 347 | |||||
| Нетен марж | 0.57% -22.93% | 0.74% -23.81% | 0.98% -53.99% | 2.12% 210.85% | 0.68% -29.21% | 0.96% -6.22% | 1.03% 9.61% | 0.94% -91.52% | 11.04% -11.65% | 12.5% -19.64% | 15.56% 1286.26% | 1.12% -30.55% | 1.62% 7.07% | 1.51% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 870 22.02% | 3 172 18.65% | 2 673 14.6% | 2 333 -7.58% | 2 524 -12.79% | 2 894 -1.43% | 2 936 1.94% | 2 880 6.91% | 2 694 2.69% | 2 623 13.72% | 2 307 -32.1% | 3 398 21.3% | 2 801 78.15% | 1 572 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 102 28.98% | 2 405 35.72% | 1 772 6.03% | 1 671 -12.17% | 1 903 28.57% | 1 480 -1.19% | 1 498 -11.4% | 1 691 -8.87% | 1 855 17.25% | 1 582 16% | 1 364 -4.13% | 1 423 -6.99% | 1 530 60.95% | 950 | |||||
|
Материални запаси |
661 1.65% | 650 -21.4% | 827 46.6% | 564 12.67% | 501 -61.24% | 1 292 0.84% | 1 281 23.64% | 1 036 87.07% | 554 -23.57% | 725 -3.08% | 748 -55.56% | 1 682 72.43% | 976 162.81% | 371 | |||||
|
Общо задължения |
1 156 -14.56% | 1 352 19.36% | 1 133 22.09% | 928 -19.73% | 1 156 -22.65% | 1 495 -3.56% | 1 550 2.82% | 1 507 16.57% | 1 293 -7.46% | 1 397 10.6% | 1 263 -54.59% | 2 782 25.86% | 2 211 124.97% | 983 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
403 -34.79% | 619 27.77% | 484 -6.97% | 520 -6.95% | 559 -33.74% | 844 -4.12% | 880 -1.6% | 895 18.48% | 755 -11.66% | 855 68.04% | 509 -3.49% | 527 36.02% | 388 148.52% | 156 | |||||
| Вземания общо | 81 -9.66% | 90 38.58% | 65 -25.29% | 87 -10.05% | 97 -5.97% | 103 -23.57% | 134 6.48% | 126 -48.43% | 245 -11.95% | 278 64.35% | 169 -34.97% | 260 -10.86% | 292 30.37% | 224 | |||||
|
Собствен капитал |
2 714 49.51% | 1 816 17.9% | 1 540 9.65% | 1 405 2.73% | 1 367 -2.3% | 1 399 0.96% | 1 386 0.97% | 1 373 -2.01% | 1 401 14.26% | 1 226 17.49% | 1 044 69.66% | 615 4.25% | 590 -0.09% | 591 | |||||
|
Парични средства |
24 0% | 24 213.33% | 8 0% | 8 -61.54% | 20 25.81% | 16 -22.5% | 20 -24.53% | 27 -32.05% | 40 4% | 38 50% | 26 -20.63% | 32 -3.08% | 33 30% | 26 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 71 -26.8% |
| 2020 | 97 -4.9% |
| 2019 | 102 6.25% |
| 2018 | 96 -9.43% |
| 2017 | 106 -1.85% |
| 2016 | 108 4.85% |
| 2015 | 103 5.1% |
| 2014 | 98 -6.67% |
| 2013 | 105 |