| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Устойчиви Проекти ООД | 07.04.2025 | Съдружник | 30% | ||
| НОУБЪЛ РИЙЛ ЕСТЕЙТС ЕООД | 06.01.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| Сънрайз 23 ЕООД | 24.10.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| Ерсте солар ЕООД | 03.04.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| И СПОРТ ЕООД | 03.04.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 727 -43.11% | 1 277 -1.15% | 1 292 10.3% | 1 171 -22.97% | 1 521 -13.45% | 1 757 3.53% | 1 697 -99.89% | 1 567 621 74047.52% | 2 114 4.98% | 2 014 3.03% | 1 955 0.87% | 1 938 -21.74% | 2 476 -55.34% | 5 545 160.76% | 2 126 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-151 -3377.78% | 5 0% | 5 -50% | 9 103.13% | -294 -801.22% | 42 127.78% | 18 -99.82% | 10 226 10889.01% | 93 -26.61% | 127 40.91% | 90 -23.48% | 118 16.75% | 101 -80.3% | 511 998.9% | 47 | |||||
|
Оперативни разходи |
781 | 1 226 | 1 239 | 1 162 | 1 815 | 1 703 | 1 678 | 1 853 | 1 820 | 2 229 | 5 034 | 2 080 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
94 18.83% | 79 -6.1% | 84 -4.09% | 87 | 61 3.48% | 59 | 50 81.48% | 28 -38.64% | 45 10% | 41 -1.23% | 41 -76.72% | 178 3766.67% | 5 | |||||||
| Нетен марж | -20.76% -5862.06% | 0.36% 1.16% | 0.36% -54.67% | 0.79% 104.06% | -19.33% -910.15% | 2.39% 120.02% | 1.08% 66.28% | 0.65% -85.18% | 4.4% -30.09% | 6.3% 36.76% | 4.6% -24.14% | 6.07% 49.19% | 4.07% -55.89% | 9.22% 321.42% | 2.19% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 586 -3.47% | 4 750 -2.06% | 4 850 -1.82% | 4 940 1.39% | 4 873 -8.58% | 5 330 -3.36% | 5 515 -6.55% | 5 901 0% | 5 901 0.77% | 5 856 | 5 689 -6.28% | 6 070 5.91% | 5 732 133.35% | 2 456 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
4 420 -1.78% | 4 500 0.31% | 4 486 0.3% | 4 473 1.05% | 4 426 0.5% | 4 404 48.83% | 2 959 -2.01% | 3 020 0% | 3 020 -0.22% | 3 027 | 3 034 -0.24% | 3 041 -0.17% | 3 046 210.96% | 980 | ||||||
|
Материални запаси |
13 -24.24% | 17 -80.92% | 88 -11.28% | 100 24.2% | 80 44.04% | 56 98.18% | 28 -19.12% | 35 0% | 35 -18.07% | 42 | 27 -58.91% | 66 -86.04% | 472 0% | 472 | ||||||
|
Общо задължения |
577 -2.5% | 592 -14.92% | 696 -11.97% | 790 7.96% | 732 -18.08% | 894 -19.89% | 1 116 -27% | 1 528 0% | 1 528 -3.05% | 1 576 | 1 616 -23.16% | 2 103 13.3% | 1 857 75.67% | 1 057 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
466 -4.1% | 486 -1.14% | 492 -3.51% | 510 | 539 35066.67% | 2 -76.92% | 7 0% | 7 -18.75% | 8 | |||||||||||
| Вземания общо | 151 -33.18% | 227 | 342 70.84% | 200 -74.69% | 790 -66.67% | 2 370 -5.27% | 2 502 0% | 2 502 4.59% | 2 392 | 2 519 -12.38% | 2 875 13.92% | 2 524 178.4% | 907 | |||||||
|
Собствен капитал |
4 009 -3.6% | 4 158 0.1% | 4 154 0.11% | 4 150 0.22% | 4 140 -6.63% | 4 434 0.84% | 4 398 0.6% | 4 372 0% | 4 372 2.17% | 4 278 | 4 070 2.67% | 3 964 2.3% | 3 875 176.91% | 1 399 | ||||||
|
Парични средства |
2 -71.43% | 7 -73.58% | 27 3.92% | 26 -84.31% | 166 115.23% | 77 -50.65% | 156 -51.12% | 320 0% | 320 -13.54% | 370 | 85 31.75% | 64 -4.55% | 67 -30.89% | 98 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 8 -11.11% |
| 2019 | 9 200% |
| 2018 | 3 -66.67% |
| 2017 | 9 12.5% |
| 2016 | 8 -11.11% |
| 2015 | 9 -10% |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 10 |