| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БЕЗМЕР ЕНЕРДЖИ ЕООД | 13.05.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 15 841 -9.14% | 17 436 0.89% | 17 281 16.28% | 14 862 3.04% | 14 424 1.62% | 14 194 -5.87% | 15 080 9.16% | 13 815 5.81% | 13 056 2.87% | 12 692 14.34% | 11 100 14.67% | 9 680 -69.92% | 32 177 325.47% | 7 563 | |||||
|
Счетоводна печалба |
269 126.72% | 119 -12.45% | 135 76.67% | 77 -57.26% | 179 -84.41% | 1 151 195.54% | 390 264.59% | 107 1800% | 6 -97.42% | 218 -48.18% | 420 -10.75% | 471 131.89% | -1 477 -882.31% | -150 | |||||
|
Оперативни разходи |
15 369 | 17 106 | 16 794 | 14 207 | 13 871 | 12 477 | 14 690 | 12 948 | 12 274 | 11 921 | 10 680 | 9 209 | 30 116 | 7 720 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 317 -21.18% | 1 671 16.88% | 1 430 23.99% | 1 153 10.22% | 1 046 46.56% | 714 6.08% | 673 20.07% | 560 -18.45% | 687 28.98% | 533 4.51% | 510 -6.03% | 542 1.63% | 534 41.85% | 376 | |||||
| Нетен марж | 1.7% 149.54% | 0.68% -13.23% | 0.78% 51.94% | 0.52% -58.53% | 1.24% -84.66% | 8.11% 213.98% | 2.58% 234.01% | 0.77% 1695.64% | 0.04% -97.49% | 1.72% -54.67% | 3.79% -22.17% | 4.86% 206% | -4.59% -130.87% | -1.99% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 28 755 -2.71% | 29 556 0.76% | 29 333 5.26% | 27 866 0.93% | 27 608 -0.79% | 27 829 -0.64% | 28 009 5.5% | 26 547 -1.82% | 27 039 8.65% | 24 886 8.82% | 22 869 -16.28% | 27 314 -7.33% | 29 474 220.99% | 9 182 | |||||
|
Дълготрайни активи |
15 659 -2.79% | 16 109 -4.12% | 16 801 1.85% | 16 496 0.14% | 16 472 -2.61% | 16 914 -9.12% | 18 611 8.25% | 17 193 -5.13% | 18 122 0.46% | 18 039 12.34% | 16 058 -7.3% | 17 322 68.94% | 10 253 153.1% | 4 051 | |||||
|
Материални запаси |
5 241 14.72% | 4 568 -4.46% | 4 782 -2.52% | 4 905 -6.75% | 5 261 -4.07% | 5 484 21.54% | 4 512 20.69% | 3 738 15.7% | 3 231 -7.5% | 3 493 -5.22% | 3 685 -14.68% | 4 319 -15.64% | 5 120 72.31% | 2 971 | |||||
|
Общо задължения |
7 809 -11.74% | 8 847 1.44% | 8 722 19.25% | 7 314 3.66% | 7 056 -4.21% | 7 366 -38.8% | 12 036 0% | 12 036 -4.35% | 12 583 21.01% | 10 399 19.88% | 8 674 -34.85% | 13 315 -12.16% | 15 158 73.5% | 8 737 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 947 -7.99% | 4 289 -0.62% | 4 316 74.29% | 2 476 -15.23% | 2 921 -42.57% | 5 086 173.42% | 1 860 -78.38% | 8 603 -8.03% | 9 354 209.25% | 3 025 -33.45% | 4 545 -5.71% | 4 820 21.1% | 3 980 4.19% | 3 820 | |||||
| Вземания общо | 6 885 -4.49% | 7 209 3.46% | 6 967 30.7% | 5 331 6.3% | 5 015 -4.07% | 5 227 -2.01% | 5 335 0% | 5 335 -0.69% | 5 372 158.73% | 2 076 -28.75% | 2 914 24.4% | 2 343 16.89% | 2 004 -5.34% | 2 117 | |||||
|
Собствен капитал |
20 946 1.14% | 20 709 0.48% | 20 611 0.56% | 20 496 0.27% | 20 440 0.72% | 20 293 5.37% | 19 258 33.05% | 14 474 0.62% | 14 385 0.01% | 14 383 1.33% | 14 194 2.62% | 13 832 3.15% | 13 410 2911.25% | 445 | |||||
|
Парични средства |
264 205.92% | 86 -58.98% | 211 -78.22% | 967 17.22% | 825 398.15% | 166 -28.79% | 233 -4.61% | 244 -90.26% | 2 504 485.77% | 427 145.16% | 174 -94.72% | 3 299 -72.79% | 12 124 8220% | 146 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 210 -4.11% |
| 2020 | 219 -9.13% |
| 2019 | 241 1.69% |
| 2018 | 237 5.33% |
| 2017 | 225 12.5% |
| 2016 | 200 1.01% |
| 2015 | 198 3.66% |
| 2014 | 191 2.14% |
| 2013 | 187 |