| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 436 -7.95% | 6 992 1.81% | 6 868 -5.88% | 7 297 -8.75% | 7 996 -8.15% | 8 705 -9.71% | 9 641 | 4 839 20.22% | 4 025 0% | 4 025 9.67% | 3 671 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
-416 -403.73% | 137 -74.79% | 544 -17.47% | 659 -30.04% | 941 -5.93% | 1 001 -55.79% | 2 263 | 601 42.89% | 421 -10.54% | 470 -19.86% | 587 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
6 833 | 6 835 | 6 298 | 6 608 | 7 021 | 7 551 | 7 338 | 4 206 | 3 517 | 3 517 | 3 018 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
1 410 -15.79% | 1 674 27.84% | 1 309 -7.51% | 1 416 13.44% | 1 248 5.17% | 1 187 -2.56% | 1 218 | 536 31.33% | 408 0% | 408 62.2% | 252 | ||||||||
| Нетен марж | -6.47% -429.96% | 1.96% -75.24% | 7.91% -12.31% | 9.03% -23.33% | 11.77% 2.42% | 11.49% -51.04% | 23.48% | 12.42% 18.86% | 10.45% -10.54% | 11.69% -26.92% | 15.99% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 701 -9.58% | 5 199 -7.45% | 5 618 3.93% | 5 405 5.95% | 5 102 11.87% | 4 560 11.4% | 4 093 | 3 666 -9.61% | 4 056 -2.05% | 4 140 3.17% | 4 013 | ||||||||
|
Дълготрайни активи |
381 -21.99% | 488 -24.86% | 650 -8.69% | 712 -2.45% | 730 2.15% | 714 8.29% | 660 | 1 300 -9.28% | 1 433 0% | 1 433 13.02% | 1 268 | ||||||||
|
Материални запаси |
2 188 -9.53% | 2 418 11.53% | 2 168 -4.78% | 2 277 -10.65% | 2 549 12.73% | 2 261 28.62% | 1 758 | 1 035 -39.27% | 1 704 -0.06% | 1 705 5.74% | 1 613 | ||||||||
|
Общо задължения |
574 94.12% | 296 -94.03% | 4 952 603.41% | 704 31.02% | 537 31.37% | 409 -50.43% | 825 | 684 12.34% | 609 -1.41% | 618 24.54% | 496 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 0% | 10 -81.9% | 54 -33.96% | 81 -45.73% | 150 -40.57% | 252 -27.92% | 350 | 388 10.32% | 352 0% | 352 700% | 44 | ||||||||
| Вземания общо | 1 363 10.58% | 1 233 -31.33% | 1 795 13.85% | 1 577 58.89% | 992 27.7% | 777 -16.53% | 931 | 166 -59.53% | 411 0% | 411 -32.63% | 609 | ||||||||
|
Собствен капитал |
3 928 -14.98% | 4 621 -5.1% | 4 869 4.64% | 4 653 3.01% | 4 517 9.55% | 4 124 27.31% | 3 239 | 2 968 -15.75% | 3 523 0% | 3 523 0.16% | 3 517 | ||||||||
|
Парични средства |
757 -23.28% | 986 4.61% | 943 -42.91% | 1 651 117.22% | 760 -2.04% | 776 10.8% | 700 | 1 083 113.29% | 508 0% | 508 4.2% | 487 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 124 -24.85% |
| 2019 | 165 16400% |
| 2018 | 1 -99.4% |
| 2017 | 166 -8.79% |
| 2016 | 182 -1.09% |
| 2015 | 184 2.79% |
| 2014 | 179 4.68% |
| 2013 | 171 |