| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ГОГОТЕХ ИНВЕСТ ПЛОВДИВ ЕООД | 04.11.2014 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | |
| ОТБРАНИ 2024 ООД | 16.04.2024 | Съдружник | 30% | 500k-5M € | |
| ХБЗП ООД | 02.08.2008 | Съдружник | 19% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 519 -29.4% | 736 38.37% | 532 -6.64% | 570 -4.38% | 596 -2.18% | 609 25.24% | 486 8.19% | 449 25.57% | 358 7.53% | 333 101.55% | 165 -4.15% | 172 29.12% | 133 | |||||
|
Счетоводна печалба |
71 -78.5% | 328 108.44% | 157 -38.4% | 256 -33.42% | 384 -18.9% | 473 91.32% | 247 0% | 247 74.1% | 142 -4.47% | 149 532.61% | 24 -56.6% | 54 9.28% | 50 | |||||
|
Оперативни разходи |
428 | 398 | 302 | 205 | 128 | 211 | 197 | 213 | 174 | 124 | 101 | 83 | ||||||
|
Разходи за персонала |
99 -2.51% | 102 4.74% | 97 4.4% | 93 32.85% | 70 34.31% | 52 20% | 43 8.97% | 40 13.04% | 35 43.75% | 25 23.08% | 20 50% | 13 44.44% | 9 | |||||
| Нетен марж | 13.58% -69.56% | 44.61% 50.65% | 29.62% -34.02% | 44.88% -30.37% | 64.46% -17.09% | 77.75% 52.77% | 50.89% -7.57% | 55.06% 38.65% | 39.71% -11.15% | 44.7% 213.87% | 14.24% -54.72% | 31.45% -15.37% | 37.16% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 939 4.21% | 2 820 6.59% | 2 646 10.6% | 2 392 18.37% | 2 021 36.22% | 1 484 45.68% | 1 018 38.53% | 735 76.66% | 416 -7.5% | 450 38.8% | 324 46.08% | 222 -12.32% | 253 | |||||
|
Дълготрайни активи |
880 5.2% | 836 -13.44% | 966 37.35% | 704 68.01% | 419 68.52% | 248 -5.63% | 263 43.85% | 183 -9.82% | 203 -19.47% | 252 0% | 252 88.17% | 134 -12.37% | 153 | |||||
|
Материални запаси |
13 0% | 13 0% | 13 0% | 13 0% | 13 0% | 13 -3.85% | 13 -51.85% | 28 54.29% | 18 169.23% | 7 44.44% | 5 50% | 3 -57.14% | 7 | |||||
|
Общо задължения |
380 28.99% | 295 -27.46% | 406 -11.09% | 457 38.24% | 330 105.73% | 161 9.41% | 147 16.67% | 126 55.7% | 81 -64.17% | 225 -25.25% | 302 35.32% | 223 -12.45% | 255 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
275 7.6% | 256 -14.68% | 300 -23.7% | 393 74.55% | 225 100.91% | 112 0.92% | 111 8.5% | 102 | ||||||||||
| Вземания общо | 1 358 -8.26% | 1 480 36.88% | 1 081 -1.26% | 1 095 -2.9% | 1 128 105.98% | 548 35.23% | 405 60.65% | 252 1543.33% | 15 -62.96% | 41 47.27% | 28 -57.36% | 66 126.32% | 29 | |||||
|
Собствен капитал |
2 479 2.58% | 2 417 14.98% | 2 102 8.61% | 1 935 14.52% | 1 690 27.9% | 1 321 52.45% | 867 45.49% | 596 95.47% | 305 80.06% | 169 652.27% | 22 2300% | -1 -102.06% | 50 | |||||
|
Парични средства |
626 27.6% | 491 -16.16% | 585 12.81% | 519 12.4% | 462 -31.59% | 675 100.3% | 337 23.64% | 273 51.42% | 180 20.14% | 150 280.52% | 39 108.11% | 19 -71.32% | 66 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 -75% |
| 2020 | 20 185.71% |
| 2019 | 7 -66.67% |
| 2018 | 21 -8.7% |
| 2017 | 23 283.33% |
| 2016 | 6 -62.5% |
| 2015 | 16 -5.88% |
| 2014 | 17 13.33% |
| 2013 | 15 |