| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР СВ. ПАНТЕЛЕЙМОН ЕООД | 16.08.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 20 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 797 12.52% | 4 263 3.41% | 4 123 -1.45% | 4 183 11.64% | 3 747 4.42% | 3 589 -3.69% | 3 726 10.36% | 3 377 7.21% | 3 150 2.11% | 3 085 1.04% | 3 053 5.07% | 2 906 4.72% | 2 775 -0.97% | 2 802 | |||||
|
Счетоводна печалба |
136 202.27% | 45 76% | 26 -89.56% | 245 609.57% | -48 27.13% | -66 -121.25% | 310 21.64% | 255 3226.67% | 8 -87.07% | 59 -76.03% | 247 272.31% | 66 2500% | 3 -92.65% | 35 | |||||
|
Оперативни разходи |
4 658 | 4 204 | 4 085 | 3 924 | 3 775 | 3 623 | 3 384 | 3 090 | 3 134 | 3 015 | 2 799 | 2 808 | 2 752 | 2 767 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 181 13.77% | 2 796 2.84% | 2 719 6.9% | 2 543 7.62% | 2 363 7.31% | 2 202 3.91% | 2 119 15.27% | 1 839 6.39% | 1 728 4.61% | 1 652 5.76% | 1 562 -1.93% | 1 593 13.11% | 1 408 -1.82% | 1 434 | |||||
| Нетен марж | 2.84% 168.64% | 1.06% 70.2% | 0.62% -89.41% | 5.85% 556.45% | -1.28% 30.21% | -1.84% -122.07% | 8.33% 10.23% | 7.56% 3003.01% | 0.24% -87.34% | 1.92% -76.28% | 8.11% 254.35% | 2.29% 2382.88% | 0.09% -92.58% | 1.24% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 954 16.82% | 2 529 -1.81% | 2 575 -2.16% | 2 632 -1.59% | 2 675 -4.53% | 2 801 -10.62% | 3 134 18.2% | 2 652 10.36% | 2 403 18.99% | 2 019 5.87% | 1 907 -2.97% | 1 965 5.46% | 1 864 2.16% | 1 824 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 709 -3.49% | 1 771 -6.2% | 1 888 -4.43% | 1 976 -8.5% | 2 159 -3.85% | 2 246 -10.44% | 2 507 35.62% | 1 849 -4.59% | 1 938 23.01% | 1 575 19% | 1 324 2.05% | 1 297 -4.55% | 1 359 -0.64% | 1 368 | |||||
|
Материални запаси |
161 208.82% | 52 8.51% | 48 23.68% | 39 -21.65% | 50 -3% | 51 28.21% | 40 -33.9% | 60 61.64% | 37 -19.78% | 47 -18.75% | 57 -23.81% | 75 -11.45% | 85 -10.75% | 95 | |||||
|
Общо задължения |
629 44.65% | 435 -12.9% | 500 -13.92% | 580 -57.55% | 1 367 30.76% | 1 046 -20.09% | 1 308 21.51% | 1 077 2.58% | 1 050 43.27% | 733 -8.9% | 804 -26.29% | 1 091 1.96% | 1 070 3.67% | 1 032 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
8 | 123 0% | 123 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 378 71.06% | 221 -36.28% | 347 -1.88% | 353 9.68% | 322 -4.98% | 339 6.08% | 320 -22.36% | 412 58.15% | 260 1.8% | 256 -30.75% | 369 -8.26% | 402 1413.46% | 27 -60.31% | 67 | |||||
|
Собствен капитал |
2 200 5.49% | 2 086 0.99% | 2 065 1.23% | 2 040 60.11% | 1 274 -25.5% | 1 710 -3.71% | 1 776 18.4% | 1 500 17.55% | 1 276 1.13% | 1 262 16.91% | 1 079 27.17% | 849 8.5% | 782 0.33% | 780 | |||||
|
Парични средства |
676 41.8% | 477 65.72% | 288 13.97% | 253 110.21% | 120 -3.29% | 124 -39.55% | 206 -16.25% | 245 366.02% | 53 -62.41% | 140 -9.57% | 155 -18.11% | 189 -51.63% | 391 13.17% | 346 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 331 4.42% |
| 2020 | 317 -2.76% |
| 2019 | 326 -0.61% |
| 2018 | 328 -7.61% |
| 2017 | 355 |
| 2016 | 355 |
| 2015 | 355 -1.39% |
| 2014 | 360 -2.44% |
| 2013 | 369 |