| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 884 -9.95% | 982 -15.46% | 1 161 0% | 1 161 13.15% | 1 026 -77.92% | 4 647 | 4 055 | 3 277 25.42% | 2 613 28.61% | 2 032 23.61% | 1 644 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
189 -31.79% | 277 32.92% | 208 -61.42% | 539 22.11% | 442 -0.12% | 442 | 466 | 431 -0.24% | 432 16.71% | 370 10.03% | 336 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
982 | 953 | 1 161 | 1 026 | 4 144 | 3 514 | 2 782 | 2 141 | 1 609 | 1 307 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
598 15.04% | 520 33.12% | 391 -10.54% | 437 14.02% | 383 -3.85% | 398 | 245 | 175 61.03% | 109 34.81% | 81 71.74% | 47 | ||||||||
| Нетен марж | 21.34% -24.26% | 28.18% 57.22% | 17.92% -61.42% | 46.46% 7.91% | 43.05% 352.29% | 9.52% | 11.49% | 13.15% -20.45% | 16.53% -9.25% | 18.22% -10.98% | 20.47% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 923 -14.79% | 3 430 -0.34% | 3 442 0% | 3 442 -2.31% | 3 523 7.04% | 3 292 | 2 269 | 1 983 15.83% | 1 712 3.4% | 1 656 33.2% | 1 243 | ||||||||
|
Дълготрайни активи |
925 -7.89% | 1 005 -12.67% | 1 150 -0.4% | 1 155 -4.12% | 1 205 -7.32% | 1 300 | 682 | 754 8.06% | 698 2.79% | 679 -5.14% | 716 | ||||||||
|
Материални запаси |
1 160 43.82% | 806 -27.66% | 1 115 -22.72% | 1 442 7.43% | 1 343 -12.09% | 1 527 | 931 | 751 58.64% | 473 -25.2% | 633 66.17% | 381 | ||||||||
|
Общо задължения |
416 489.86% | 71 -97.95% | 3 442 3167.96% | 105 -88.06% | 882 0% | 882 | 962 | 384 -6.58% | 412 -37.06% | 654 16.59% | 561 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
442 -2.26% | 452 50.34% | 301 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 175 -57.39% | 412 -80.38% | 2 098 519.94% | 338 11.45% | 304 8.99% | 279 | 500 | 248 43.36% | 173 -25.98% | 234 186.25% | 82 | ||||||||
|
Собствен капитал |
2 507 -25.38% | 3 360 5.61% | 3 181 -4.66% | 3 337 17.02% | 2 851 18.33% | 2 410 | 1 305 | 1 593 22.69% | 1 298 36.58% | 950 39.46% | 682 | ||||||||
|
Парични средства |
662 -45.15% | 1 207 301.53% | 301 -40.49% | 505 -24.75% | 671 262.71% | 185 | 155 | 228 -16.48% | 273 147.22% | 110 71.43% | 64 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 45 -6.25% |
| 2020 | 48 -7.69% |
| 2019 | 52 -3.7% |
| 2018 | 54 -3.57% |
| 2017 | 56 |
| 2016 | 56 |
| 2015 | 56 3.7% |
| 2014 | 54 1.89% |
| 2013 | 53 |