| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТРАКИЯ - РМ ЕООД | 13.03.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 30 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 162 -41.4% | 277 -40.55% | 465 -55.17% | 1 038 2316.67% | 43 -98.92% | 3 988 105.1% | 1 944 -2.79% | 2 000 -39.62% | 3 313 | 1 -97.92% | 25 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
-143 -212.45% | 127 -72.61% | 465 -55.22% | 1 038 2345.78% | 42 -83.88% | 263 401.17% | -87 -155.16% | 159 116.78% | 73 | -1 -125% | 2 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
19 | 149 | 1 | 1 038 | 43 | 3 707 | 2 011 | 1 837 | 3 236 | 1 | 22 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
6 | 469 13.21% | 414 2.14% | 405 -26.91% | 555 | ||||||||||||||
| Нетен марж | -88.33% -291.91% | 46.03% -53.92% | 99.89% -0.11% | 100% 1.2% | 98.81% 1396.53% | 6.6% 246.84% | -4.5% -156.74% | 7.92% 259.03% | 2.21% | -100% -1300% | 8.33% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 078 -13.82% | 1 251 53.35% | 816 -21.62% | 1 040 27.51% | 816 -89.71% | 7 930 -5.13% | 8 359 922.39% | 818 -90.54% | 8 642 955.72% | 819 6.59% | 768 -6.36% | 820 -0.06% | 821 -0.19% | 822 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 076 -0.52% | 1 082 32.83% | 814 0% | 814 0% | 814 -87.43% | 6 480 -6.62% | 6 939 | 7 173 842.88% | 761 0% | 761 0% | 761 0% | 761 0% | 761 | ||||||
|
Материални запаси |
4 | 321 0.16% | 320 | 366 | 1 | ||||||||||||||
|
Общо задължения |
54 211.76% | 17 | 1 0% | 1 -99.85% | 339 4.08% | 326 63600% | 1 -99.88% | 425 83000% | 1 | 1 -99.94% | 822 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
54 | 173 -4.52% | 181 | 11 | 576 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 74 0% | 74 -67.27% | 225 0% | 225 | 890 2.84% | 865 169100% | 1 -99.95% | 973 | 1 -99.29% | 72 -57.83% | 170 | ||||||||
|
Собствен капитал |
1 024 -17% | 1 233 51.22% | 816 -21.62% | 1 040 27.59% | 816 -89.24% | 7 578 -5.53% | 8 022 881.85% | 817 -90.05% | 8 210 903.56% | 818 -0.12% | 819 -0.12% | 820 -0.06% | 821 -0.06% | 821 | |||||
|
Парични средства |
92 0% | 92 8850% | 1 -99.55% | 226 14633.33% | 2 -99.29% | 216 2.67% | 211 271.17% | 57 -54.32% | 124 115.04% | 58 -0.88% | 58 -1.72% | 59 0% | 59 -1.69% | 60 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |