| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Енерджи Стайл ООД | 24.04.2025 | Съдружник | 33% | 500k-5M € | 2 |
| СИТ-2021 АМЕТИСТ ЕООД | 30.04.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| СИТ-2021 РУБИН ЕООД | 07.05.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 120 -11.26% | 1 262 1.82% | 1 239 8.31% | 1 144 -1.1% | 1 157 -36.38% | 1 819 74.36% | 1 043 56.8% | 665 3.75% | 641 -24.73% | 852 -38.84% | 1 393 -91.5% | 16 386 -20.4% | 20 586 21.56% | 16 936 | |||||
|
Счетоводна печалба |
197 -16.99% | 238 -3.93% | 247 14.96% | 215 4.47% | 206 -4.05% | 215 -5.62% | 228 293.81% | 58 1030% | 5 -89.9% | 51 -82.45% | 288 -34.34% | 439 -71.35% | 1 533 2.22% | 1 500 | |||||
|
Оперативни разходи |
868 | 936 | 891 | 825 | 846 | 1 771 | 816 | 607 | 230 | 801 | 1 104 | 15 947 | 19 053 | 12 815 | |||||
|
Разходи за персонала |
190 6.59% | 178 5.76% | 169 14.19% | 148 -1.37% | 150 7.72% | 139 26.51% | 110 1.42% | 108 -12.03% | 123 5.7% | 117 18.75% | 98 -88.67% | 867 -12.13% | 986 40.09% | 704 | |||||
| Нетен марж | 17.63% -6.45% | 18.84% -5.64% | 19.97% 6.14% | 18.81% 5.63% | 17.81% 50.82% | 11.81% -45.87% | 21.81% 151.15% | 8.69% 989.18% | 0.8% -86.58% | 5.94% -71.3% | 20.7% 672.47% | 2.68% -64% | 7.45% -15.91% | 8.85% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 6 901 -5.47% | 7 300 -3.86% | 7 593 -1.43% | 7 704 -3.77% | 8 006 4.6% | 7 654 -16.28% | 9 142 -27.22% | 12 562 17.54% | 10 688 -17.07% | 12 887 -3.05% | 13 293 -0.56% | 13 367 -15.5% | 15 819 39.01% | 11 380 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 087 -32.88% | 4 599 26.37% | 3 639 -26.31% | 4 939 -3.4% | 5 112 36.97% | 3 732 29.32% | 2 886 54.15% | 1 872 -11.22% | 2 109 -2.44% | 2 162 -1.72% | 2 200 8.86% | 2 021 -78.7% | 9 488 52.14% | 6 236 | |||||
|
Материални запаси |
1 -93.75% | 8 -50% | 16 88.24% | 9 142.86% | 4 0% | 4 -99.59% | 863 42100% | 2 -75% | 8 -23.81% | 11 -64.41% | 30 -44.34% | 54 -98.32% | 3 232 19.31% | 2 709 | |||||
|
Общо задължения |
2 315 -17.53% | 2 806 -9.85% | 3 113 -7.08% | 3 350 -10.66% | 3 750 -9.67% | 4 152 -26.38% | 5 640 -38.24% | 9 131 66.41% | 5 487 -42.32% | 9 513 18.31% | 8 041 -3.96% | 8 372 -28.45% | 11 701 35.42% | 8 640 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
615 -33.22% | 920 -28.68% | 1 291 -22.05% | 1 656 -16.46% | 1 982 7.91% | 1 837 -15.68% | 2 178 -31.92% | 3 199 38.95% | 2 302 -35.13% | 3 549 -25.41% | 4 759 0.77% | 4 722 -17.65% | 5 734 41.89% | 4 041 | |||||
| Вземания общо | 3 810 -2.32% | 3 901 -0.38% | 3 915 43.17% | 2 735 -4.94% | 2 877 -25.09% | 3 841 -27.57% | 5 303 -43.76% | 9 428 10.22% | 8 553 -20.13% | 10 709 -3.09% | 11 051 -2.61% | 11 347 235.58% | 3 381 41.58% | 2 388 | |||||
|
Собствен капитал |
4 392 4.2% | 4 215 2.69% | 4 105 5.74% | 3 882 5.25% | 3 688 5.3% | 3 502 -0.01% | 3 503 2.1% | 3 431 1.54% | 3 379 0.14% | 3 374 -35.75% | 5 251 5.14% | 4 995 21.28% | 4 118 50.34% | 2 740 | |||||
|
Парични средства |
4 -85.42% | 25 11.63% | 22 2.38% | 21 68% | 13 92.31% | 7 -38.1% | 11 -76.14% | 45 166.67% | 17 200% | 6 -54.17% | 12 26.32% | 10 -78.89% | 46 0% | 46 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 20 -33.33% |
| 2020 | 30 -3.23% |
| 2019 | 31 6.9% |
| 2018 | 29 -3.33% |
| 2017 | 30 -3.23% |
| 2016 | 31 -3.13% |
| 2015 | 32 14.29% |
| 2014 | 28 |
| 2013 | 28 |