| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕН ДЖЕЙ МАШИНИНГ ЕООД | 20.02.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 602 -22.5% | 777 -10.27% | 866 -15.97% | 1 031 -3.26% | 1 066 -20.52% | 1 341 -11.69% | 1 518 2.56% | 1 480 6.24% | 1 393 -13.49% | 1 611 6.74% | 1 509 57.47% | 958 -50.29% | 1 928 8.77% | 1 772 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -98.99% | 101 1137.5% | 8 -88.24% | 70 440% | -20 -145.45% | 45 -77.66% | 201 -5.29% | 213 -26.24% | 288 -26.66% | 393 9.08% | 360 144.79% | 147 -72.62% | 538 984.54% | 50 | |||||
|
Оперативни разходи |
601 | 663 | 836 | 924 | 1 059 | 1 273 | 1 259 | 1 239 | 1 069 | 1 171 | 1 104 | 763 | 1 355 | 1 284 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 -98.69% | 156 -45.94% | 289 -40.55% | 487 -15.98% | 579 -12.03% | 659 23.61% | 533 19.36% | 446 74.95% | 255 2.04% | 250 16.15% | 215 18.93% | 181 -19.91% | 226 27.38% | 177 | |||||
| Нетен марж | 0.17% -98.7% | 13.03% 1279.16% | 0.94% -86% | 6.75% 451.47% | -1.92% -157.19% | 3.36% -74.71% | 13.27% -7.65% | 14.37% -30.57% | 20.7% -15.22% | 24.41% 2.19% | 23.89% 55.45% | 15.37% -44.93% | 27.9% 897.08% | 2.8% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 081 -2.07% | 2 125 -10.08% | 2 364 -12.67% | 2 707 -12.03% | 3 077 -5.36% | 3 251 -1.84% | 3 312 3.5% | 3 200 2.41% | 3 125 7.4% | 2 910 6.22% | 2 740 3.9% | 2 637 43.29% | 1 840 182.94% | 650 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 522 -22.14% | 1 954 -10.7% | 2 188 -1.52% | 2 222 -2.45% | 2 278 -3.55% | 2 362 -4.21% | 2 465 -0.21% | 2 471 -2.46% | 2 533 -3.05% | 2 613 64.95% | 1 584 3.96% | 1 524 106.51% | 738 234.8% | 220 | |||||
|
Материални запаси |
94 1207.14% | 7 -65.85% | 21 -18% | 26 -25.37% | 34 26.42% | 27 10.42% | 25 37.14% | 18 9.38% | 16 -17.95% | 20 11.43% | 18 133.33% | 8 -80% | 38 435.71% | 7 | |||||
|
Общо задължения |
15 -78.42% | 71 -83.25% | 424 -24.95% | 565 -12.84% | 649 -4.08% | 676 0.23% | 675 -11.71% | 764 -12.98% | 878 -4.56% | 920 -23.63% | 1 205 -6.8% | 1 293 84.87% | 699 125% | 311 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
227 -18.42% | 278 -14.08% | 323 -9.59% | 357 -9.22% | 394 -10.78% | 441 -9.16% | 486 -15.1% | 572 -16.24% | 683 -11.29% | 770 345.56% | 173 589.8% | 25 | |||||||
| Вземания общо | 82 -31.62% | 120 38.46% | 86 -2.31% | 88 26.28% | 70 -40.69% | 118 -4.94% | 124 2.53% | 121 3.04% | 118 -24.59% | 156 -8.96% | 171 -12.76% | 196 5.49% | 186 -10.12% | 207 | |||||
|
Собствен капитал |
1 922 -2.57% | 1 973 4.67% | 1 885 -9.37% | 2 079 -12.44% | 2 375 -5.82% | 2 522 -2.41% | 2 584 8.45% | 2 383 8.73% | 2 191 13.18% | 1 936 1125.57% | 158 -87.55% | 1 269 11.61% | 1 137 158.19% | 440 | |||||
|
Парични средства |
362 1439.13% | 24 -51.58% | 49 -86.15% | 351 -46.41% | 654 -4.33% | 684 0.9% | 678 24.04% | 547 40.29% | 390 305.32% | 96 -90.68% | 1 032 18.85% | 868 4.94% | 827 83.03% | 452 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 -91.18% |
| 2018 | 34 -47.69% |
| 2017 | 65 -14.47% |
| 2016 | 76 -12.64% |
| 2015 | 87 -1.14% |
| 2014 | 88 6.02% |
| 2013 | 83 |