ЕЛИМЕКС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
115765719
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2002 година
Наименование
ЕЛИМЕКС
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (0), ул. Асеновградско шосе, 1
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговска и външно търговска дейност, производство на хранителни стоки, селскостопански произведения, месо, месни произведения, живи животни и други, търговия с хранителни стоки, сел... Търговска и външно търговска дейност, производство на хранителни стоки, селскостопански произведения, месо, месни произведения, живи животни и други, търговия с хранителни стоки, селскостопански произведения, месо, месни произведения, живи животни и други, търговия с тютюн, тютюневи изделия и алкохол, ресторантьорство и хотелиерство, посредническа и представителска дейност, транспортна дейност, както и извършване на всякакви други дейности незабранени от закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: НИКОЛАЙ КОСТАДИНОВ КОСТАДИНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: НИКОЛАЙ КОСТАДИНОВ КОСТАДИНОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (1 789 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕЛИМЕКС ЕООД с ЕИК/ПИК 115765719 е основана на 9 Декември 2011 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 1 789 евро.

Хронология

2002
Регистрация на фирмата

02.02.2006
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG115765719 на основание чл. 96 от ЗДДС - Задължителна регистрация

22.11.2007
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 96 от ЗДДС)

09.12.2011
Едноличен собственик на капитала

16.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма