| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 393 -4.6% | 412 0.75% | 409 -3.03% | 421 13.03% | 373 | 333 -2.25% | 341 -13.28% | 393 15.49% | 340 10.28% | 308 11.05% | 278 -3.21% | 287 32.31% | 217 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
86 111.25% | 41 42.86% | 29 -68.36% | 90 28.26% | 71 | 70 51.11% | 46 -37.5% | 74 -7.69% | 80 26.83% | 63 925% | 6 -88.99% | 56 5.83% | 53 | ||||||
|
Оперативни разходи |
306 | 367 | 376 | 331 | 295 | 263 | 295 | 319 | 260 | 245 | 215 | 233 | 164 | ||||||
|
Разходи за персонала |
29 0% | 29 19.15% | 24 6.82% | 22 33.33% | 17 | 14 8% | 13 -60.94% | 33 64.1% | 20 116.67% | 9 -10% | 10 -50% | 20 14.29% | 18 | ||||||
| Нетен марж | 22.01% 121.43% | 9.94% 41.79% | 7.01% -67.37% | 21.48% 13.47% | 18.93% | 20.89% 54.59% | 13.51% -27.93% | 18.75% -20.07% | 23.46% 15% | 20.4% 823.01% | 2.21% -88.63% | 19.43% -20.02% | 24.29% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 189 14.91% | 165 -16.58% | 197 -12.27% | 225 0% | 225 | 323 22.72% | 263 -24.38% | 348 25.18% | 278 -2.51% | 285 12.96% | 253 118.58% | 116 20.21% | 96 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
9 -10.53% | 10 -13.64% | 11 -18.52% | 14 0% | 14 | 15 -6.25% | 16 -20% | 20 -18.37% | 25 -7.55% | 27 -11.67% | 31 -11.76% | 35 3.03% | 34 | ||||||
|
Материални запаси |
16 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
35 30.19% | 27 -31.17% | 39 6.94% | 37 0% | 37 | 36 -6.67% | 38 5.63% | 36 10.94% | 33 20.75% | 27 -47% | 51 156.41% | 20 143.75% | 8 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 90 27.54% | 71 25.45% | 56 6.8% | 53 0% | 53 | 48 6.82% | 45 -40.14% | 75 40% | 54 -42.93% | 94 33.33% | 71 430.77% | 13 8.33% | 12 | ||||||
|
Собствен капитал |
154 11.9% | 138 -12.94% | 158 -16.03% | 188 0% | 188 | 287 27.73% | 225 -27.87% | 312 27.08% | 245 -4.95% | 258 28.17% | 201 110.7% | 96 7.47% | 89 | ||||||
|
Парични средства |
29 -65.45% | 84 -35.04% | 130 -18.33% | 159 0% | 159 | 260 28.61% | 202 -20.04% | 253 26.67% | 199 21.5% | 164 8.45% | 151 193.07% | 52 3.06% | 50 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 100% |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 -50% |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |