| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АРАТЕКС БГ ЕООД | 06.10.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | |
| ПЕРЕЛИК ТЕХНОЛОДЖИ ГРУП ЕАД | 21.02.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 265 26.05% | 3 383 -2.52% | 3 471 45.01% | 2 393 -18.61% | 2 940 89.61% | 1 551 27.33% | 1 218 20.49% | 1 011 57.91% | 640 24.21% | 515 148.89% | 207 -39.01% | 339 -10.51% | 379 -23.11% | 493 | |||
|
Счетоводна печалба |
687 80.51% | 380 -25.53% | 511 46.7% | 348 -50.22% | 699 188.61% | 242 122.54% | 109 83.62% | 59 -12.12% | 67 88.57% | 36 52.17% | 24 -20.69% | 30 -21.62% | 38 23.33% | 31 | |||
|
Оперативни разходи |
3 548 | 2 938 | 2 884 | 2 027 | 2 223 | 1 300 | 1 102 | 944 | 483 | 476 | 184 | 307 | 338 | 460 | |||
|
Разходи за персонала |
190 13.8% | 167 35.83% | 123 38.73% | 88 60.19% | 55 36.71% | 40 43.64% | 28 14.58% | 25 17.07% | 21 28.13% | 16 100% | 8 -23.81% | 11 -4.55% | 11 | ||||
| Нетен марж | 16.1% 43.2% | 11.24% -23.6% | 14.72% 1.16% | 14.55% -38.84% | 23.79% 52.21% | 15.63% 74.77% | 8.94% 52.4% | 5.87% -44.35% | 10.54% 51.82% | 6.94% -38.86% | 11.36% 30.03% | 8.73% -12.41% | 9.97% 60.4% | 6.22% | |||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 121 35.31% | 3 045 9.85% | 2 772 40.47% | 1 974 29.44% | 1 525 60.93% | 947 46.6% | 646 32.63% | 487 8.91% | 447 15.28% | 388 57.14% | 247 -0.82% | 249 -0.61% | 251 48.48% | 169 | |||
|
Дълготрайни активи |
1 780 52.05% | 1 171 17.08% | 1 000 12.67% | 888 44.19% | 616 160.04% | 237 107.62% | 114 -11.51% | 129 -15.72% | 153 -6.56% | 164 63.27% | 100 0% | 100 13.95% | 88 181.97% | 31 | |||
|
Материални запаси |
1 175 -0.78% | 1 185 29.15% | 917 45.74% | 629 90.85% | 330 -17.62% | 400 42.62% | 281 23.65% | 227 16.54% | 195 70.85% | 114 43.87% | 79 -20.51% | 100 -7.58% | 108 68.8% | 64 | |||
|
Общо задължения |
1 207 21.9% | 990 -6.7% | 1 061 44.5% | 734 31.26% | 559 50.69% | 371 28.72% | 288 27.03% | 227 -1.55% | 231 2.5% | 225 93.83% | 116 -16.85% | 140 -16.51% | 167 39.74% | 120 | |||
|
Задължения към фин. инст. |
548 59.29% | 344 7% | 322 21.9% | 264 255.86% | 74 -5.23% | 78 5000% | 2 -92.11% | 19 137.5% | 8 -23.81% | 11 | 9 28.57% | 7 | |||||
| Вземания общо | 470 -12.89% | 539 58.17% | 341 17.43% | 290 -5.33% | 307 7.72% | 285 77.39% | 161 27.13% | 126 55.35% | 81 -22.44% | 105 72.27% | 61 138% | 26 -36.71% | 40 -35.77% | 63 | |||
|
Собствен капитал |
2 642 28.53% | 2 055 22.71% | 1 675 43.94% | 1 164 36.86% | 850 47.56% | 576 61% | 358 37.52% | 260 20.05% | 217 32.92% | 163 24.61% | 131 19.63% | 109 31.29% | 83 69.79% | 49 | |||
|
Парични средства |
690 378.37% | 144 -71.52% | 506 220.39% | 158 16.17% | 136 638.89% | 18 -78.57% | 86 2000% | 4 -77.14% | 18 218.18% | 6 120% | 3 -88.37% | 22 4200% | 1 -94.74% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 16 14.29% |
| 2020 | 14 -12.5% |
| 2019 | 16 45.45% |
| 2018 | 11 10% |
| 2017 | 10 25% |
| 2016 | 8 14.29% |
| 2015 | 7 40% |
| 2014 | 5 25% |
| 2013 | 4 |