| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПРОМООР ООД | 03.02.2012 | Съдружник | 90% | 0-50 хил. € | |
| СТЕЛТ 17 ООД | 25.09.2019 | Съдружник | 23% | 0-50 хил. € | 2 |
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР ЗЕД БЪЛГАРИЯ ООД | 15.02.2022 | Съдружник | 51% | 50k-500k € | 3 |
| КОНФОРМИТИ КОНСУЛТИНГ ООД | 13.11.2025 | Съдружник | 24% | 0-50 хил. € | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 235 -2.75% | 241 -17.48% | 292 15.09% | 254 -8.13% | 277 11.55% | 248 -42.6% | 432 47.73% | 292 32.41% | 221 24.5% | 177 -16.39% | 212 36.51% | 155 40.09% | 111 104.72% | 54 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 -89.29% | 14 7.69% | 13 -10.34% | 15 -9.38% | 16 45.45% | 11 -86.98% | 86 -32.94% | 129 125% | 57 12% | 51 1.01% | 51 65% | 31 17.65% | 26 1600% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
232 | 226 | 279 | 239 | 260 | 237 | 344 | 164 | 164 | 126 | 161 | 124 | 84 | 53 | |||||
|
Разходи за персонала |
125 -11.55% | 142 -11.78% | 161 34.76% | 119 -2.1% | 122 3.03% | 118 3.13% | 115 163.53% | 43 25% | 35 19.3% | 29 46.15% | 20 2.63% | 19 192.31% | 7 550% | 1 | |||||
| Нетен марж | 0.65% -88.98% | 5.93% 30.51% | 4.55% -22.1% | 5.84% -1.35% | 5.91% 30.4% | 4.54% -77.32% | 20% -54.6% | 44.06% 69.93% | 25.93% -10.04% | 28.82% 20.8% | 23.86% 20.87% | 19.74% -16.02% | 23.5% 730.41% | 2.83% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 278 6.68% | 260 -23.23% | 339 11.06% | 305 -1.16% | 309 21.77% | 254 -9.65% | 281 -36.16% | 440 62.88% | 270 60% | 169 33.6% | 126 59.35% | 79 35.96% | 58 500% | 10 | |||||
|
Дълготрайни активи |
97 -8.25% | 105 31.21% | 80 -0.63% | 81 68.09% | 48 224.14% | 15 -51.67% | 31 -21.05% | 39 117.14% | 18 25% | 14 -37.78% | 23 -32.84% | 34 -22.09% | 44 4200% | 1 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
34 94.12% | 17 -50% | 35 21.43% | 29 -53.72% | 62 116.07% | 29 0% | 29 5.66% | 27 20.45% | 22 22.22% | 18 -21.74% | 24 9.52% | 21 -2.33% | 22 126.32% | 10 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
5 -30.77% | 7 -18.75% | 8 | 12 -22.58% | 16 -20.51% | 20 | |||||||||||||
| Вземания общо | 32 6.78% | 30 34.09% | 22 -46.34% | 42 -33.33% | 63 51.85% | 41 30.65% | 32 -54.74% | 70 47.31% | 48 111.36% | 22 25.71% | 18 -5.41% | 19 270% | 5 150% | 2 | |||||
|
Собствен капитал |
235 0.66% | 234 -5.38% | 247 5% | 235 5.99% | 222 7.43% | 207 5.21% | 196 -37.96% | 316 57.91% | 200 34.71% | 149 44.78% | 103 77.88% | 58 71.21% | 34 266.67% | 9 | |||||
|
Парични средства |
149 20.25% | 124 -47.62% | 236 29.41% | 183 -7.75% | 198 0.26% | 197 -7.88% | 214 -35.24% | 331 65.05% | 200 66.81% | 120 40.72% | 85 227.45% | 26 6.25% | 25 269.23% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 13 85.71% |
| 2020 | 7 -46.15% |
| 2019 | 13 44.44% |
| 2018 | 9 -55% |
| 2017 | 20 42.86% |
| 2016 | 14 |
| 2015 | 14 16.67% |
| 2014 | 12 20% |
| 2013 | 10 |