| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 -25% | 25 6.67% | 23 -2.17% | 24 12.2% | 21 10.81% | 19 12.12% | 17 10% | 15 3.45% | 15 -3.33% | 15 15.38% | 13 -3.7% | 14 -6.9% | 15 38.1% | 11 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 66.67% | 2 200% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -75% | 2 100% | 1 0% | 1 -50% | 2 -20% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
15 | 22 | 22 | 23 | 20 | 18 | 16 | 15 | 14 | 13 | 12 | 13 | 13 | 8 | |||||
|
Разходи за персонала |
13 -37.5% | 20 5.26% | 19 -7.32% | 21 20.59% | 17 13.33% | 15 15.38% | 13 13.04% | 12 4.55% | 11 15.79% | 10 18.75% | 8 -15.79% | 10 5.56% | 9 157.14% | 4 | |||||
| Нетен марж | 13.89% 122.22% | 6.25% 181.25% | 2.22% 2.22% | 2.17% -55.43% | 4.88% 80.49% | 2.7% -10.81% | 3.03% -9.09% | 3.33% -3.33% | 3.45% -74.14% | 13.33% 73.33% | 7.69% 3.85% | 7.41% -46.3% | 13.79% -42.07% | 23.81% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 25 8.89% | 23 9.76% | 21 2.5% | 20 5.26% | 19 5.56% | 18 5.88% | 17 3.03% | 17 3.13% | 16 6.67% | 15 15.38% | 13 8.33% | 12 9.09% | 11 29.41% | 9 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | ||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 -25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 | 1 -94.12% | 9 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 7 0% | 7 16.67% | 6 33.33% | 5 12.5% | 4 33.33% | 3 20% | 3 25% | 2 100% | 1 | 1 -50% | 2 -42.86% | 4 | |||||||
|
Собствен капитал |
24 12.2% | 21 7.89% | 19 2.7% | 19 5.71% | 18 6.06% | 17 3.13% | 16 3.23% | 16 3.33% | 15 3.45% | 15 16% | 13 8.7% | 12 9.52% | 11 75% | 6 | |||||
|
Парични средства |
18 12.9% | 16 6.9% | 15 -6.45% | 16 3.33% | 15 0% | 15 3.45% | 15 0% | 15 -3.33% | 15 3.45% | 15 11.54% | 13 18.18% | 11 22.22% | 9 80% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 20% |
| 2020 | 5 -28.57% |
| 2019 | 7 40% |
| 2018 | 5 -37.5% |
| 2017 | 8 14.29% |
| 2016 | 7 16.67% |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |