| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 14 0% | 14 27.27% | 11 0% | 11 22.22% | 9 28.57% | 7 75% | 4 -11.11% | 5 -10% | 5 -9.09% | 6 -15.38% | 7 18.18% | 6 37.5% | 4 -11.11% | 5 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 200% | -1 -133.33% | 2 50% | 1 100% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 -33.33% | 2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
14 | 13 | 11 | 9 | 8 | 7 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 4 | 3 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
10 42.86% | 7 0% | 7 55.56% | 5 -10% | 5 11.11% | 5 50% | 3 100% | 2 -40% | 3 0% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 20% | 3 400% | 1 | |||||
| Нетен марж | 3.57% 0% | 3.57% 178.57% | -4.55% -133.33% | 13.64% 22.73% | 11.11% 55.56% | 7.14% | 11.11% 11.11% | 10% 10% | 9.09% -40.91% | 15.38% -43.59% | 27.27% 9.09% | 25% -25% | 33.33% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 16 -16.22% | 19 -24.49% | 25 -16.95% | 30 268.75% | 8 0% | 8 0% | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 -7.14% | 7 16.67% | 6 33.33% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 -28.57% | 4 -30% | 5 | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 -50% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
12 -11.11% | 14 -12.9% | 16 -22.5% | 20 | 1 | 1 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
12 -11.54% | 13 -13.33% | 15 -23.08% | 20 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 8 0% | 8 -34.78% | 12 -8% | 13 733.33% | 2 50% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 -75% | 2 100% | 1 100% | 1 | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
4 -30% | 5 -44.44% | 9 -5.26% | 10 18.75% | 8 0% | 8 6.67% | 8 0% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 0% | 7 8.33% | 6 33.33% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Парични средства |
5 -28.57% | 7 0% | 7 -36.36% | 11 83.33% | 6 -7.69% | 7 -7.14% | 7 16.67% | 6 -7.69% | 7 44.44% | 5 -18.18% | 6 10% | 5 42.86% | 4 75% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 33.33% |
| 2013 | 3 |