| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 20 11.43% | 18 9.38% | 16 3.23% | 16 -27.91% | 22 53.57% | 14 12% | 13 4.17% | 12 60% | 8 25% | 6 33.33% | 5 -30.77% | 7 -13.33% | 8 200% | 3 | |||||
|
Счетоводна печалба |
9 -5.26% | 10 58.33% | 6 1100% | 1 -94.74% | 10 11.76% | 9 88.89% | 5 800% | 1 -87.5% | 4 33.33% | 3 -14.29% | 4 -12.5% | 4 33.33% | 3 20% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
10 | 8 | 10 | 15 | 12 | 6 | 8 | 7 | 4 | 3 | 1 | 3 | 5 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
6 450% | 1 -77.78% | 5 -47.06% | 9 21.43% | 7 1300% | 1 -80% | 3 400% | 1 | |||||||||||
| Нетен марж | 46.15% -14.98% | 54.29% 44.76% | 37.5% 1062.5% | 3.23% -92.7% | 44.19% -27.22% | 60.71% 68.65% | 36% 764% | 4.17% -92.19% | 53.33% 6.67% | 50% -35.71% | 77.78% 26.39% | 61.54% 53.85% | 40% -60% | 100% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 19 19.35% | 16 -6.06% | 17 -19.51% | 21 -21.15% | 27 20.93% | 22 -8.51% | 24 -6% | 26 35.14% | 19 27.59% | 15 20.83% | 12 33.33% | 9 63.64% | 6 120% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | ||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 -50% | 2 100% | 1 100% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 -50% | 1 100% | 1 | 1 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
17 21.43% | 14 -9.68% | 16 -20.51% | 20 -18.75% | 25 17.07% | 21 -10.87% | 24 -4.17% | 25 33.33% | 18 28.57% | 14 21.74% | 12 35.29% | 9 70% | 5 100% | 3 | |||||
|
Парични средства |
17 17.24% | 15 -9.38% | 16 -21.95% | 21 -16.33% | 25 13.95% | 22 -8.51% | 24 -6% | 26 35.14% | 19 27.59% | 15 20.83% | 12 33.33% | 9 63.64% | 6 120% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -50% |
| 2017 | 4 100% |
| 2016 | 2 100% |
| 2015 | 1 -50% |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |