| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 261 7.37% | 243 -7.23% | 262 -1.35% | 265 19.59% | 222 4.33% | 213 22.35% | 174 | 120 -0.43% | 120 3.98% | 116 6.1% | 109 -32.59% | 162 19.7% | 135 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
91 11.95% | 81 76.67% | 46 -6.25% | 49 174.29% | 18 -16.67% | 21 133.33% | 9 | 11 16.67% | 9 28.57% | 7 0% | 7 27.27% | 6 37.5% | 4 | ||||||
|
Оперативни разходи |
169 | 161 | 214 | 215 | 202 | 190 | 164 | 108 | 110 | 108 | 101 | 135 | 131 | ||||||
|
Разходи за персонала |
12 4.55% | 11 -18.52% | 14 22.73% | 11 | 10 17.65% | 9 | 15 93.33% | 8 0% | 8 7.14% | 7 55.56% | 5 -10% | 5 | |||||||
| Нетен марж | 34.9% 4.27% | 33.47% 90.43% | 17.58% -4.97% | 18.5% 129.36% | 8.06% -20.12% | 10.1% 90.71% | 5.29% | 8.97% 17.17% | 7.66% 23.65% | 6.19% -5.75% | 6.57% 88.82% | 3.48% 14.87% | 3.03% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 268 46.78% | 183 23.1% | 148 6.62% | 139 51.96% | 92 23.45% | 74 7.41% | 69 | 58 5.56% | 55 54.29% | 36 12.9% | 32 67.57% | 19 37.04% | 14 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
4 -22.22% | 5 50% | 3 -89.66% | 30 1060% | 3 -16.67% | 3 100% | 2 | 9 -41.38% | 15 107.14% | 7 -26.32% | 10 280% | 3 400% | 1 | ||||||
|
Материални запаси |
2 -20% | 3 400% | 1 | 1 -66.67% | 2 -72.73% | 6 | 9 240% | 3 -64.29% | 7 16.67% | 6 300% | 2 -75% | 6 | |||||||
|
Общо задължения |
265 3600% | 7 55.56% | 5 -40% | 8 114.29% | 4 -12.5% | 4 -50% | 8 | 13 -33.33% | 20 129.41% | 9 -19.05% | 11 133.33% | 5 -10% | 5 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 -66.67% | 3 | 4 -73.33% | 15 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 118 115.89% | 55 24.42% | 44 975% | 4 300% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 | 2 200% | 1 -90% | 5 0% | 5 900% | 1 | |||||||
|
Собствен капитал |
253 44.02% | 175 22.06% | 144 9.34% | 131 49.42% | 88 25.55% | 70 15.13% | 61 | 45 27.54% | 35 30.19% | 27 29.27% | 21 46.43% | 14 64.71% | 9 | ||||||
|
Парични средства |
144 19.49% | 121 19.8% | 101 -23.64% | 132 51.76% | 87 28.79% | 67 11.86% | 60 | 40 14.71% | 35 74.36% | 20 105.26% | 10 -5% | 10 33.33% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 50% |
| 2013 | 2 |