| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Медицински център Исперих ЕООД | 25.09.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 597 27.13% | 2 043 19.97% | 1 703 17.25% | 1 452 6.77% | 1 360 -4.04% | 1 417 -4.41% | 1 483 17.36% | 1 263 3.09% | 1 226 -7.67% | 1 327 6.13% | 1 251 -15.22% | 1 475 21.17% | 1 217 6.68% | 1 141 | |||||
|
Счетоводна печалба |
110 3.35% | 107 91.74% | 56 241.56% | -39 47.97% | -76 -184.62% | -27 -116.4% | 162 104.52% | 79 398.08% | -27 59.69% | -66 51.69% | -137 -322.5% | 61 182.76% | -74 -952.94% | 9 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 485 | 1 934 | 1 643 | 1 495 | 1 434 | 1 446 | 1 318 | 1 168 | 1 239 | 1 382 | 1 374 | 1 391 | 1 287 | 1 122 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 755 29.51% | 1 355 16.69% | 1 161 9.82% | 1 057 5.89% | 999 5.06% | 950 8.71% | 874 11.69% | 783 -5.44% | 828 -1.22% | 838 4.26% | 804 4.66% | 768 10.44% | 695 | ||||||
| Нетен марж | 4.25% -18.71% | 5.23% 59.83% | 3.27% 220.73% | -2.71% 51.27% | -5.56% -196.6% | -1.88% -117.16% | 10.93% 74.26% | 6.27% 389.15% | -2.17% 56.34% | -4.97% 54.48% | -10.92% -362.43% | 4.16% 168.3% | -6.09% -899.57% | 0.76% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 228 19.76% | 1 860 0.19% | 1 857 19.48% | 1 554 2.22% | 1 520 -1.16% | 1 538 128.57% | 673 19.42% | 563 91.99% | 293 -16.45% | 351 -12.71% | 402 -25.26% | 538 12.74% | 478 11.72% | 427 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 576 6.02% | 1 486 6.25% | 1 399 16.87% | 1 197 -0.72% | 1 206 0.34% | 1 202 296.29% | 303 -2.47% | 311 287.26% | 80 -21.5% | 102 -11.89% | 116 -27.71% | 161 -34.17% | 244 21.99% | 200 | |||||
|
Материални запаси |
50 40.58% | 35 -33.01% | 53 5.1% | 50 -4.85% | 53 4.04% | 51 4.21% | 49 33.8% | 36 4.41% | 35 -26.09% | 47 -10.68% | 53 -6.36% | 56 -5.17% | 59 43.21% | 41 | |||||
|
Общо задължения |
420 25.34% | 335 -25.14% | 447 75.7% | 255 32.8% | 192 12.95% | 170 2.47% | 166 -25% | 221 -19.1% | 273 -21.12% | 346 26.54% | 274 17.58% | 233 16.67% | 199 11.43% | 179 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
58 -50% | 116 -33.14% | 173 | 26 -49% | 51 | 2 -63.64% | 6 | ||||||||||||
| Вземания общо | 110 35% | 82 -40.96% | 139 11.98% | 124 19.21% | 104 -9.38% | 115 9.8% | 104 -21.84% | 133 41.08% | 95 -8.87% | 104 -30.95% | 150 -35.38% | 233 1468.97% | 15 -61.84% | 39 | |||||
|
Собствен капитал |
1 194 9.06% | 1 095 9.63% | 999 5.91% | 943 -4.01% | 982 -7.15% | 1 058 365.99% | 227 249.61% | 65 553.57% | -14 -216.67% | 12 -84.31% | 78 -64.83% | 222 40.32% | 159 -31.87% | 233 | |||||
|
Парични средства |
491 91.62% | 256 -3.84% | 266 45.53% | 183 15.86% | 158 -7.76% | 171 -20.99% | 217 161.73% | 83 -1.22% | 84 -14.58% | 98 17.79% | 83 13.19% | 74 -53.85% | 160 8.33% | 147 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 178 9.2% |
| 2020 | 163 -5.78% |
| 2019 | 173 2.98% |
| 2018 | 168 5% |
| 2017 | 160 -6.98% |
| 2016 | 172 |
| 2015 | 172 -0.58% |
| 2014 | 173 4.22% |
| 2013 | 166 |