| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 629 15.71% | 544 26.4% | 430 34.99% | 319 15.8% | 275 9.13% | 252 27.39% | 198 55.42% | 127 128.44% | 56 -25.85% | 75 36.11% | 55 -50.46% | 111 -6.84% | 120 -14.29% | 140 | |||||
|
Счетоводна печалба |
47 2.22% | 46 11.11% | 41 12.5% | 37 35.85% | 27 -11.67% | 31 30.43% | 24 31.43% | 18 59.09% | 11 -12% | 13 38.89% | 9 -18.18% | 11 37.5% | 8 6.67% | 8 | |||||
|
Оперативни разходи |
582 | 497 | 389 | 282 | 248 | 227 | 174 | 109 | 44 | 62 | 46 | 100 | 111 | 132 | |||||
|
Разходи за персонала |
52 -14.29% | 61 -4.03% | 63 53.09% | 41 12.5% | 37 24.14% | 30 7.41% | 28 8% | 26 21.95% | 21 28.13% | 16 28% | 13 -40.48% | 21 -6.67% | 23 | ||||||
| Нетен марж | 7.48% -11.66% | 8.47% -12.09% | 9.63% -16.66% | 11.56% 17.31% | 9.85% -19.06% | 12.17% 2.39% | 11.89% -15.44% | 14.06% -30.36% | 20.18% 18.68% | 17.01% 2.04% | 16.67% 65.15% | 10.09% 47.59% | 6.84% 24.44% | 5.49% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 50 2.11% | 49 10.47% | 44 11.69% | 39 32.76% | 30 -63.98% | 82 -3.59% | 85 27.48% | 67 11.02% | 60 -2.48% | 62 -22.44% | 80 39.29% | 57 | 38 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
8 | 13 -3.85% | 13 -23.53% | 17 0% | 17 0% | 17 -38.18% | 28 -26.67% | 38 | |||||||||||
|
Материални запаси |
27 -3.7% | 28 38.46% | 20 -20.41% | 25 11.36% | 22 -10.2% | 25 6.52% | 24 -9.8% | 26 -26.09% | 35 -4.17% | 37 -15.29% | 43 286.36% | 11 | 25 | ||||||
|
Общо задължения |
13 -3.85% | 13 | 38 | ||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
50 2.11% | 49 10.47% | 44 11.69% | 39 32.76% | 30 -63.98% | 82 -3.59% | 85 27.48% | 67 11.02% | 60 22.92% | 49 -26.15% | 66 16.07% | 57 | 13 | ||||||
|
Парични средства |
15 -29.27% | 21 -12.77% | 24 67.86% | 14 100% | 7 -83.91% | 44 -9.38% | 49 108.7% | 24 187.5% | 8 6.67% | 8 -6.25% | 8 6.67% | 8 | 13 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 10 -47.37% |
| 2019 | 19 5.56% |
| 2018 | 18 20% |
| 2017 | 15 25% |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 12 -14.29% |
| 2013 | 14 |