| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТРАНСКОМ-АВТОГАРА ЕООД | 09.07.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 12 |
| ЕКСОН ЕООД | 08.09.2014 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 11 | |
| ТРАНСКОМ ООД | 03.10.2011 | Съдружник | 74% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 225 -14.2% | 263 -1.53% | 267 -3.33% | 276 2.86% | 268 -4.2% | 280 2.24% | 274 -35.65% | 426 282.11% | 111 96.4% | 57 5.71% | 54 556.25% | 8 -46.67% | 15 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
29 -34.88% | 44 -8.51% | 48 -1.05% | 49 187.88% | 17 -59.26% | 41 -3.57% | 43 -78.24% | 197 2512.5% | -8 -128.57% | -4 -115.91% | 22 1566.67% | -2 -120% | 8 | ||||||
|
Оперативни разходи |
187 | 205 | 204 | 203 | 190 | 182 | 164 | 149 | 26 | 34 | 31 | 10 | 8 | ||||||
|
Разходи за персонала |
4 -42.86% | 7 75% | 4 | ||||||||||||||||
| Нетен марж | 12.7% -24.1% | 16.73% -7.09% | 18.01% 2.36% | 17.59% 179.88% | 6.29% -57.47% | 14.78% -5.68% | 15.67% -66.18% | 46.34% 731.36% | -7.34% -16.38% | -6.31% -115.05% | 41.9% 323.49% | -18.75% -137.5% | 50% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 151 -9.81% | 1 277 7.03% | 1 193 -2.79% | 1 227 -12.06% | 1 395 7.57% | 1 297 -1.05% | 1 311 2.15% | 1 283 -2.68% | 1 319 3.28% | 1 277 153.25% | 504 -11.57% | 570 218.57% | 179 775% | 20 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 151 | 1 193 -2.79% | 1 227 | 443 -66.19% | 1 311 2.15% | 1 283 -1.26% | 1 300 3.25% | 1 259 156.46% | 491 -3.9% | 511 254.26% | 144 1181.82% | 11 | |||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
890 212.95% | 284 -15.11% | 335 -69.76% | 1 107 71.9% | 644 2.27% | 630 | 1 307 3.99% | 1 257 164.69% | 475 -15.39% | 561 231.72% | 169 873.53% | 17 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
184 | 284 -15.11% | 335 | 644 2.27% | 630 -13.67% | 730 | |||||||||||||
| Вземания общо | 62 | 34 | 7 44.44% | 5 -57.14% | 11 -81.74% | 59 379.17% | 12 41.18% | 9 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
448 | 387 12.48% | 344 | 288 14.43% | 252 20.59% | 209 1754.55% | 11 -42.11% | 19 -33.33% | 29 235.29% | 9 -10.53% | 10 216.67% | 3 | |||||||
|
Парични средства |
21 | 57 | 15 150% | 6 140% | 3 400% | 1 -97.73% | 22 4300% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |