| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 110 11.98% | 98 37.14% | 72 6.87% | 67 14.91% | 58 -60.82% | 149 -24.22% | 196 -15.42% | 232 100.88% | 116 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
4 0% | 4 16.67% | 3 50% | 2 0% | 2 | 5 125% | 2 | ||||||||||||
|
Оперативни разходи |
105 | 92 | 66 | 61 | 53 | 146 | 92 | 221 | 114 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
20 -7.14% | 21 7.69% | 20 8.33% | 18 0% | 18 -23.4% | 24 17.5% | 20 8.11% | 19 19.35% | 16 | ||||||||||
| Нетен марж | 3.26% -10.7% | 3.65% -14.93% | 4.29% 40.36% | 3.05% -12.98% | 3.51% | 1.98% 12% | 1.77% | ||||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 268 -36.59% | 423 2.6% | 413 11% | 372 7.7% | 345 9.22% | 316 9.57% | 288 11.02% | 260 18.41% | 219 18.18% | 186 12.38% | 165 -1.82% | 168 51.61% | 111 35.63% | 82 | |||||
|
Дълготрайни активи |
114 961.9% | 11 -72.73% | 39 14.93% | 34 -1.47% | 35 0% | 35 0% | 35 -1.45% | 35 -6.76% | 38 -1.33% | 38 -25.74% | 52 17.44% | 44 30.3% | 34 -5.71% | 36 | |||||
|
Материални запаси |
239 27.6% | 187 -9.18% | 206 21.02% | 170 18.93% | 143 39.3% | 103 1.01% | 102 63.11% | 62 52.5% | 41 | ||||||||||
|
Общо задължения |
159 -61.51% | 413 9.78% | 376 11.18% | 338 7.64% | 314 9.04% | 288 9.3% | 264 10.49% | 239 19.13% | 200 18.79% | 169 12.24% | 150 -5.16% | 159 53.47% | 103 33.77% | 77 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
45 22.22% | 37 60% | 23 -47.06% | 43 -51.98% | 90 210.53% | 29 | |||||||||||||
| Вземания общо | 40 41.82% | 28 52.78% | 18 63.64% | 11 175% | 4 -96.54% | 118 425% | 22 300% | 6 -35.29% | 9 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
39 285% | 10 -71.83% | 36 9.23% | 33 8.33% | 31 11.11% | 28 12.5% | 25 17.07% | 21 10.81% | 19 12.12% | 17 13.79% | 15 52.63% | 10 26.67% | 8 200% | 3 | |||||
|
Парични средства |
3 150% | 1 -99.44% | 182 0% | 182 35400% | 1 0% | 1 | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 16.67% |
| 2018 | 6 -33.33% |
| 2017 | 9 12.5% |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |