| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Медицински център Канев ЕООД | 10.12.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 30 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 749 2.94% | 16 271 7.33% | 15 160 11.36% | 13 614 -5.17% | 14 357 3.57% | 13 862 -0.27% | 13 899 1.97% | 13 632 0.37% | 13 581 5.52% | 12 871 -99.9% | 12 273 297 93001.98% | 13 183 | 10 337 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
63 -86.6% | 469 158.25% | -806 -2452.24% | 34 146.85% | -73 -457.5% | 20 -52.94% | 43 132.32% | -134 -326.72% | 59 81.25% | 33 -99.93% | 45 060 45327.32% | 99 | -234 | ||||||
|
Оперативни разходи |
19 474 | 15 801 | 15 966 | 14 556 | 14 416 | 13 855 | 13 856 | 13 732 | 13 603 | 12 851 | 12 224 840 | 13 038 | 10 602 | ||||||
|
Разходи за персонала |
12 317 36.51% | 9 022 7.77% | 8 372 4.17% | 8 036 1.95% | 7 883 4.78% | 7 524 -99.9% | 7 468 608 101389.11% | 7 359 0.5% | 7 323 11.56% | 6 564 -99.87% | 5 219 279 81938.27% | 6 362 | 5 066 | ||||||
| Нетен марж | 0.38% -86.98% | 2.88% 154.27% | -5.32% -2212.26% | 0.25% 149.41% | -0.51% -445.19% | 0.15% -52.81% | 0.31% 131.7% | -0.99% -325.89% | 0.44% 71.77% | 0.25% -30.75% | 0.37% -51.21% | 0.75% | -2.27% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 17 306 12.5% | 15 382 2.53% | 15 002 -2.02% | 15 312 -1.01% | 15 468 31.17% | 11 792 -4.42% | 12 337 -5.87% | 13 106 -0.23% | 13 137 2% | 12 879 16.29% | 11 075 -5.25% | 11 689 | 8 894 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
12 140 2.79% | 11 810 0.26% | 11 779 -3.83% | 12 247 -1.33% | 12 412 38.26% | 8 977 -7.17% | 9 671 -3.98% | 10 072 0.23% | 10 048 -2.3% | 10 285 24.63% | 8 253 -5.36% | 8 721 | 6 179 | ||||||
|
Материални запаси |
665 66.58% | 399 -7.02% | 429 13.21% | 379 -0.93% | 383 31.63% | 291 -21.73% | 372 -7.86% | 403 -7.72% | 437 -12.31% | 499 -14.17% | 581 -24.67% | 771 | 819 | ||||||
|
Общо задължения |
4 702 226.21% | 1 441 -56.84% | 3 339 7.79% | 3 098 -5.24% | 3 269 -5.93% | 3 475 -13.1% | 3 999 59.5% | 2 507 -47.43% | 4 770 -2.02% | 4 868 3.12% | 4 721 -36.21% | 7 400 | 4 834 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 127 -12.09% | 1 282 | 2 919 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 840 -20.94% | 1 062 -25.58% | 1 427 -20.96% | 1 805 20.68% | 1 496 6.83% | 1 400 13.46% | 1 234 -19.8% | 1 539 40.92% | 1 092 5.27% | 1 037 -26.62% | 1 414 -10.08% | 1 572 | 579 | ||||||
|
Собствен капитал |
12 604 3.82% | 12 140 4.09% | 11 663 -4.51% | 12 214 0.13% | 12 198 46.67% | 8 317 -0.25% | 8 338 0.46% | 8 300 -0.8% | 8 367 4.45% | 8 011 26.08% | 6 354 48.17% | 4 288 | 4 061 | ||||||
|
Парични средства |
3 618 71.37% | 2 111 54.41% | 1 367 55.47% | 879 -23.11% | 1 144 6.57% | 1 073 2.54% | 1 047 -4.17% | 1 092 -29.97% | 1 559 47.41% | 1 058 27.87% | 827 48.58% | 557 | 1 272 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 993 4.31% |
| 2020 | 952 -5.37% |
| 2019 | 1006 0.8% |
| 2018 | 998 -7.93% |
| 2017 | 1084 0.74% |
| 2016 | 1076 1.99% |
| 2015 | 1055 -0.85% |
| 2014 | 1064 -0.65% |
| 2013 | 1071 |